Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megszakadt a kapcsolatom a...

Megszakadt a kapcsolatom a külvilággal. Segítség?

Figyelt kérdés

A középsuliban volt körülöttem egy folyamatosan haladó atmoszféra, tömeg szinte spontán szerveződő baráti programok. Minden, amit csak akartam.


Nagyjából minden ismerősöm bejutott az egyetemre. Én itt maradtam otthon egyedül az (agyilag) enyhén beteg anyámmal. Próbálok a talpamra állni, de már nem sodor az ár. Egyedül vagyok. H találnék munkát sem lenne másképp.


Zátonyra futott az életem,


2011. okt. 9. 17:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
I'm falling.
2011. okt. 9. 17:34
 2/12 anonim válasza:
100%
Menj el egy OKJ-s képzésre, jövőre próbálj meg te is bejutni az egyetemre, keress valamilyen árufeltöltő-s munkát. Ha igaz barátid voltak, egyetem mellett is lesz időtök egymásra
2011. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem futott zátonyra az életed, csak véget ért a középiskola, és kezdődött egy új élet.

Ezen mindenki keresztülmegy, akkor is, ha egyetemre jár, akkor is, ha nem.

Megváltoztak a napjaid, az időbeosztásod.

Már nem vagy iskolás.

Ennyi, de ez normális dolog.

2011. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tesó, apuka, nagyszülő? régi barátok? facebook? msn? telefon? skype? próbálgass :) igaza van az előttemírónak, menj OKJ-s képzésre, esetleg az érettségiddel keress valamilyen melót :)
2011. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
keress barátnőt ;D
2011. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van választék, ha érdekelnek, válassz ezekből. Tanulj, legyen szakmád.
2011. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradt.

[link]

2011. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elvileg be vagyok iratva egy okj kepzesre de nem jarok el, helyette probalok valami vallalkozasfelet beinditani de most sok szélhámosba belefutottam aki nem akar fizetnim vagy nem annyit amennyit kéne.


A régi barátaimmal jó a kapcsolatom, de nagyon elfoglaltak. Viszont a facebookom kb kiüresedett és mivel igazán kezdek trashynak látszani (looser, whatever) kerülnek a népek :/


Jelenleg heti 3 napon veszek részt szakkörökön, de ott is egyedül vagyok, alig ismerek valakit.

2011. okt. 9. 17:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazan erdekes h a kozepiskolaban roppantul nepszeru voltam. Most meg egyik pillanatrol a masikra elhuzodott tolem mindenki. Ha nem is szandekosan,
2011. okt. 9. 17:45
 10/12 A kérdező kommentje:

Tegyuk hozza h azok akik ismernek, kedvelnek nem hasznaljak a facebookot, viszont ha valaki ramnez akit nemreg ismertem meg azt latja h sehol sem vagyok bejelolve, mindenki leszarja a bejegyzeseimet es. Hat meg csak nem is lajkolgat, pedig masnak minden szarjat lajkolgatjak a jo csajok.


Baratno szerzesen is rajta vagyok, de igy h nem vagyok tarsasagban nehezebb. Szeretnek elszakadni az internettol, de jelenleg csak ez kot ossze a kukvilaggal. Es lassan magába szív.

2011. okt. 9. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!