Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 1 éve füvezek/tem. Most...

1 éve füvezek/tem. Most jutottam el arra a pontra, hogy elég. Tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

3 hete mondtam azt,hogy mostantól nem szívok.

Úgy érzem jól megy, ahhoz képest,hogy eddig napi 4-5t elszívtam. Most 3 hét alatt kb 10-et,de csak hétvégente,hétkoznap semmi.

Nem is azzal van a baj, barmikor nemet mondok rá,ezzel tisztában vagyok. VISZONT. Úgy érzem,hogy teljesen "elvette" az agyam. A rövidtávú memoriam 0, koncentralóképesség úgyszintén. Nehezebben fogom fel a dolgokat,van,hogy fel sem fogom,ez a szar elött tényleg kivételes memoriam volt. Pl órán beszélunk egy témarol,es egyszeruen hallgatom,de nem birom vissza mondani,hogy mirol van szó. Illetve ezelott tényleg jó beszélom volt,mindenkivel megtalaltam a közös hangot,mostmeg,ha olyan van meselnek nekem valamit,nem tudok tobbet regalni annal,hogy "aha" "igen" "az jó".

Szeretném tudni,hogy ez maradandóe,segít-e,ha abba hagyom,ha nem akkor mit kellene tennem? Nagyon remélem,hogy nem veszett fejsze..Elore is koszi a valaszokat.

18/l



2018. máj. 17. 11:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Először is tudnod kell, hogy minden drog, finoman fogalmazva, egy réteget von az agyad köré. Minél hosszabb ideig drogozol, füvezel, iszol, stb. annál "vastagabb" ez a réteg. Hisz ha magyarul beszélünk ettől a rétegtől érzed jól magad, ettől a rétegtől nincsenek az agyadban a negatív gondolatok. Ez elzár mindent, az agyadtól. Ha teljesen leállsz vele és nem szivatod magad, hogy de csak 3 hét alatt 10 szál és stb. akkor lesz egy nagyon nehéz időszakot. Úgy 3-6 hónap minimum amíg érezni fogod a késztetést arra, hogy újra megtedd, aztán szépen lassan idővel, ez a gát fel fog oldódni. Hogy mikor, azt senki sem tudja biztosan, de 1 évet számolnod kell rá. Hisz elzártad az agyadat a külvilágtól. Mire az onnan lebomlik... Nehéz lesz, de kitartást. És ha rám hallgatsz, akkor teljesen abba hagyod. Főleg, hogy mivel nő vagy és gondolom egyszer majd szeretnél gyermeket.... Amíg nem tisztul ki a szervezeted teljesen a gyerekedből függő válhat. Ne szó szerint értsd, de amikor majd megszületik, rángásai lesznek, remegései. És ezek csak a legszokásosabb tünetek. Sok sikert és kitartást.
2018. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ill. elnézést,most látom,hogy elírtam magam.

18/F**

2018. máj. 17. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!