Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen törpe?!

CocoChanel2017 kérdése:

Miért vagyok ilyen törpe?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemtudtok valami ötleteket, valamilyen módszereket hogy, hogyan nőlhetek nagyobbra?

160cm vagyok.

És már elegem van hogy suliban is azzal cikiznek hogy milyen törpe vagyok, és hogy így soha nem lesz barátnőm, minden este mikor probálok aludni, sajnos nem megy a sok stressztől, és igen igaza van mindenkinek, így soha nem lesz barátnőm, és nagyon ciki mikor egy korosztálybeli csajjal beszélgetek, mert mindegyik magasabb nálam, kérlek segítsetek.!

17/F


2018. máj. 20. 16:54
 1/5 anonim válasza:

Azért vagy ilyen törpe, mert Isten ekkorának teremtett.

Na de hogy ne legyek bunkó, szerintem ígyis megtalålod az igazit, plusz nehogy mår valakinek az számít, hogy milyen magas vagy. Sajnos ebbe bele kell törődni, mint pl abba is, hogy valaki nėger stb. Szerintem örülj annak, hogy egészséges vagy, nem vagy fogyatékos stb. Bár ha adsz ilyen téren mások vėleményére, akkor nm lehetsz valami okos. Ez veled született dolog, nyílván, mindenki abba köt bele, amin nem tudsz változtatni.

Én azt tanácsolom, hogy ne érezd magad rosszul emiatt, majd megunják, ha látják, hogy leszarod a vėleményüket. Én is igen alacsony vagyok, átérzem, bår én csak mosolygok, ha valaki a magasságom miatt szól le. Fel a fejjel :)

2018. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tehetsz semmit, jobb ha elfogadod.
2018. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"...és igen igaza van mindenkinek, így soha nem lesz barátnőm." Ez meg úgy ahogy van, marhaság.
2018. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönőm szépen, igazatok van, ebbe bele kell törődni meg le kell szarni mások véleményét! :)

Már nem is értem miért írtam ki ezt a kérdést! :)

2018. máj. 20. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


17 éves koromig én sem voltam valami óriás. Itt alapvetően az a kérdés, hogy például a szüleid magassága alapján várható-e az, hogy még nőni fogsz ?


Én későn érő típus voltam, ráadásul szegények voltunk, nem tudtam például elegendő fehérjét magamhoz venni. Amikor elkezdtem sportolni és másként táplálkozni, akkor eléggé hirtelen megnőttem.


Aztán egyébként azt sem árt, hogy ha dokinál rákérdezel, hogy igazából ezt dobta a gép vagy esetleg valami hiánybetegség vagy fejlődési rendellenesség állhat a háttérben.


Ha a szüleid sem magasabbak nálad sokkal, akkor bizony könnyen lehet, hogy olyan nagyon sokat nem fogsz már nőni.

Pár embert ismerek aki hasonló cipőben járt és tényleg az első kör az orvoshoz vezetett én is voltam, volt egy cimborám is, ő hormon injekciókat kapott, én meg azt hogy majd megnövök. Volt egy harmadik ismerősön is neki azt mondták, hogy ennyi az annyi. Lehet hogy ez a genetikailag beléd kódolt magasság és akkor sokat nem lehet tenni. Néhány dolgot egyébként akkor is.

Például, átlagos esetben zavar, hogy mindenki magasabb nálad, ezért esetleg lehajtott fejjel jársz, hogy ne lásd. Ezzel azonban még kisebbnek tűnsz. Javíts a tartásodon, egyrészt az növeli az önbizalmad ami nem árt a lányoknál (sem), másrészt egy picit magasabbnak fogsz tűnni, mintha görnyedten járnál. Lehet picit vastagabb talpú cipőt hordani, ez sem fog az egekbe emelni ám egy pici kis pluszt adhat. Viszont, ha te egy lapos talpú sport cipőben érzed jól magad, abban tudsz önmagad lenni, akkor ne húzzál csak azért fel egy vastag talpú bakancsot hogy nyerj fél centit.


Az hogy nem alszol és stresszel, stb, egyébként nem tesz jót a fejlődésnek, már ha ez a gond.

Ha ez a magasság van beléd kódolva, akkor a helyzet az, hogy ez vagy Te, ezt kaptad és ez amit a magad javára kell fordítanod. Meg kell találnod mindazt ami ebben jó és ne keseregj amiatt ami ebben rossz. Én például átlagosan naponta háromszor beverem valamibe a fejem, úgy hogy a magasságnak is vannak hátrányai.

2018. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!