Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az introvertáltak jobb ha...

Az introvertáltak jobb ha elfogadják magukat?

Figyelt kérdés
Én introvertált vagyok és soha nem tudnék extrovertált lenni.

2018. máj. 22. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem magam, úgy, ahogy vagyok.
2018. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Mindenkinek jobb, ha elfogadja önmagát.

Mindenkinek jobb, ha elfogadja a másikat (is).

Ha elfogadod önmagad és a többieket is, nem aggasztanak a különbözőségek. Önmagadban és másokban is meglátod az értékeket. Az élet sokkal nyugisabb így.

2018. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cosmos Coaching válasza:
100%

Jobb. Az introverzió egy működésmód, nem jelent semmi rosszat, nem egy "betegség". Olyan, mint kékszeműnek, vagy 170 centisnek lenni. Mellesleg a lakosság majdnem fele introvertált.

Az introverzió rengeteg jó dologra hajlamosít. Például lehet, hogy szeretsz és tudsz egyedül lenni. Ez nagyon sok embernek problémát okoz. Sok introvertált képes valóban elmélyülni, így számos író, mint például JK Rowling, vagy tudós, mint Einstein, szintén introvertált belállítottságú.

Nem kell megváltoztatnod magad, hogy olyanná válj, mint amit mások elvárnak. Ehelyett aknázd ki azt, amilyen vagy.

2018. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, viszont ha szociális fóbiája is van az adott inrovertáltnak, akkor a saját érdekében megéri megpróbálni változtatnia pl. kognitív viselkedésterápiával (ehhez ugye kell egy pszichológus).
2018. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!