Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes megtanulni másik...

Érdemes megtanulni másik kézzel írni?

Figyelt kérdés

Ha bal kezes vagy, akkor jobbal, ha jobb, akkor ballal. Van bármi hatása, azon kívül, hogy mindkét kezeddel tudsz írni? Szimpla kíváncsiság, mert cikket nem találtam erről, hátha valaki kicsit jobban otthon van ebben.

Válaszokat köszi



#Bal kézzel #Jobb kézzel #másik kézzel #írni tanulni #másikkézzel írni
2016. dec. 15. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
En tanultam irni a balkezemmel utana is gyakoroltam igazabol a celod donti el hogy mit erdemes csinalni az ember valamit kap valamit ad
2016. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az evolucio miatt vagyunk mind valamilyen kezesek mert jobban jarsz ha egy eros mint ha ket atlagos van altalaban persze nem mindenesetben de nem egy csapasra leszel ketkezes
2016. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Balkezeskent amugy hasznos mert a legtobb dolgot jobb kezes hasznalatra tervezik de emiatt alapbol ugyesebb a jobb kezed mint egy jobbkezes balkeze
2016. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, annyi haszna van, hogy bizonyos dolgokat könnyebben meg tudsz csinálni. Egyébként nincs más előnye, se hátránya. Egyéni döntés, hogy te meg akarsz-e tanulni szépen írni bal kézzel is.
2016. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor szánok rá időt :D
2016. dec. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!