Csak én érzek így?

Figyelt kérdés

Kezdek öngyilkos gondolatokat szőni magamban.

Annyira megyűlöltem az egész emberiséget.

Mivel most "maszkban" vagyok, leírom okjaimat.

Kezdem a hazagyűlölőkkel és a kivándorlókkal, inkább kiutaznak azért külföldre hogy még kevesebb szakember legyen, egy kifogásért; ott többet keresnek. De tudják hogy ott más a nehéz, és ott "csicsk@munkát végeznek".

Annyi ember szidja a saját népét hagyományát hogy már nekem túlzás, 3 negyede nem is tudja mi az a trianoni békeszerződés. Régi képeket (1950től visszafelé) olyan jó nézni hogy milyen szépek volunk, divat és a házak, most a lilpump és szines feltűnő öltözködés amitől úgy néz ki egy utca mint egy színes sz@r.

Hogy néznek ki a mai házak, és az utcai viselkedés?

Hát borzasztóan.

Sose voltam rasszista de az összes cigány ismerősöm szidja a Magyarokat Magyarországon. Meg mondják hogy velük ne kezdjünk mert ők győznek, meg minden az övéké.

Az osztálytársaimnak a 89%-a borzalmas, mind a szexről és az alkoholról beszélnek (10-15évesen), és porig alázzák a próbálkozó embereket. Borzalmas hogy mi megy az interneten; snapchat, bestgore, instagram. Nem csak itthon Magyarországon van így, hanem szinte az egész világon. Rájöttem hogy nem vannak igaz barátaim mert mind telefonfüggők és bunkók.

Ami a legjobban rosszul esik a falu-város közötti harc. Mindenkinek a tanya és falu hallatáról a szarlapátolás és a cigányos veszekedés, és hígénia jut eszükbe (bocs nem tudtam hogy kifejezni), pedig nem olyan. Mindenki mondja itt nincs semmi látnivaló, pedig Budapest, Szeged ésmég sorolhatnám mik vannak itt. Angliából és Németországból többen vándorolnak ki mint innen. Nemtudom érteni a mai világot 16 évesen. A tanáraim nem tanítanak semmit. Nem magyaráznak. Mindenki; Gyurcsány fujj! Fidesz fujj! Sose voltunk megelégedve egyikkel sem. A bevándorlás és satöbbi, találkoztamm egy pár migránsal és leköptek pedig csak ültem buszmegállóban, nem mertem semmit sem csinálni. Voltam Budapesten alig találkoztam olyan emberrel aki beszélne Magyarul, Szegeden is ez volt. Ami még nem teszik ez a világszinten lévő szexmánia, vagy gépmánia.

Ha valaki ezt elolvasta és nemnéz h¤lyének annak megköszönöm.



2018. jún. 5. 22:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Remélem az íráshibámmal nem keztek el veszekedni, elnézést.
2018. jún. 5. 22:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol...
2018. jún. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

fú akkor te "imádni'' fogod ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=X5PYuzAOaac

2018. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló nem unatkozok csak nem látom az értelmét a mai világnak.

Tanulok, próbálok szórakozni, csak egyedül érzem magam. Kivéve az a 3 családtagom, ők hasonlóan éreznek ők ebbe beletudtak nyugodni, én nem tudok.

2018. jún. 6. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Jolvan 😊csak pimaszkodom en is.

De hidd el jobb,ha kellemesebb dolgokra tereled a figyelmed

2018. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na de megnézted??
2018. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a szüljél gyereket és amit küldtél videót, mind2től hányingert kapok. Ezért inkább végzek magammal így elkerülöm a népkeveredést, és a szűjjé gyereket kampányt is.
2018. jún. 6. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:

minden korban rengeteg olyan ember volt, akik arról prédikáltak, hogy a mai fiatalság mennyire elfajult, bezzeg régen...

a tinédzserek nagy része mindig ilyen volt, csak nem volt snapchat és instagram, de a maguk módján akkor is kiélték magukat. bestgore se volt, viszont az állatkínzás jó kis hobbinak számított

figyi ne legyél öngyilkos, nagyon fiatal vagy még, sok minden változhat, te is biztos érni fogsz még

azt el kell fogadnod, hogy az értékrendje mindenkinek más, és ezt nem tudod befolyásolni, sőt semmi közöd hozzá. viszont élhetsz a saját értékrendet szerint és választhatsz a közeledbe olyan embereket, akik hasonló módon gondolkodnak, mint te, valamint jogod van kiállni azért, amiben hiszel, és meggyőzhetsz másokat is az ügyed érdekében. vagy el is bújhatsz egy szép faluba, és élhetsz boldogan, távol a globalizáció zajától.

2018. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Figyelj!

Te még örülhetsz is mert a nyitott épelméűek közé tartozol. :)

Ennek is megvan az átka, ugye.


Kevesebbért is voltak már öngyilkosok, meg többért se.


Aszkéta leszek. S a hegyekben fogok élni, egyedül. Najó nem. : ) Inkább itt keresem meg a társaimat, közegemet. Én hiszem, hogy mindenkinek van egy(vagy több) ideális helye a világban,

s mindenki meg is találhatja azt.


A magyar-mentalitás kifejezéstől borsódzik a hátam. S rendszerint letámadom azt, aki ezzel jön. Szeretnek is az emberek.

Épp most néztem meg egy videót aminek köze van a hagyományőrzéshez: https://www.youtube.com/watch?v=Ylmwtzry7nU&t=3882s van egy filmje is: A lovasíjász



A szexmánia és a gépmánia -ahogy fogalmaztál- tényleg egy probléma. Nekem is herótom van tőle, hogy egyre inkább állatiasodunk, vágyainknak élünk, s a lehetőségét sem hagyjuk, hogy kialakuljon valami mélyebb. Meg butulunk, annyira a technikára hagyatkozunk.

De vannak még emberek: férfiak s nők, hidd el, kik tartják magukat az elveikhez, s értékeikhez. Általában ők teszik meg a legnagyobb erőfeszítéseket a közösségért.


Nekem azt mondta egyszer egy tanárom, hogy az ember feszültségmezőben létezik. Szal ha nem lenne negatív pólus, nem lenne pozitív se.


Én nem nézlek hülyének, remélem te sem engem, s még köztünk vagy :D.

2018. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

előző vagyok

a videót az elejétől kezd, csak elrontottam a linkelést :D

2018. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!