Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változhatnék 2,5 hónap...

Hogy változhatnék 2,5 hónap alatt? Olyan látható változásokra gondolok, főleg a testem De a külsőségekre is gondolok

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés infó.

Fiú, lány vagy?

Kor?

Magadról is írhatnál.

Egy képet is küldhetnél magadról az arcodat nyugodtan ki takarhatok.

2018. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lány

16 éves

60 kg

2018. jún. 7. 18:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Magamról pedig annyit hogy meg szeretnek egy nyár alatt változni, az emberekbol meglepődest szeretnék kiváltani
2018. jún. 7. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Új haj, ha eddig nem sminkeltél akkor most elkezdheted, más stílusú ruhák
2018. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1., Ne stresszelj, értelmetlen! Ez még nem oldott meg semmit!

2., Ne érdekeljen mások véleménye. Az ő bajuk, ha valami nem tetszik nekik veled kapcsolatban.

3., Értelmetlen a múlton rágódni, már úgysem változtathatsz rajta!

4., Annyi dolog van az életben, ami jó. A rossz dolgok helyett a jó dolgokra is koncentrálhatnánk, nem?

5., Nem érdemes túl komolyan venni az éltet, egyszer úgyis vége lesz mindennek, nem tart örökké.

6., Annyi minden van az életben, hogy bele lehetne őrülni, ezért inkább magadra figyelj, mert az egy biztos pont!

7., Rengeteg lehetőség van az életben, merj élni! Próbálj ki újat!

8., Vedd lazán a dolgokat! Nekem sokszor bevált, ha azt mondtam: Tök mindegy! :)

9., Nem kell félni a változásoktól, sem a kudarctól, hisz semmi sem állandó.

10., Ne ragaszkodj tárgyakhoz, vagy épp rossz gondolatokhoz!

11., Lazíts!

2018. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez hasznos volt 🤗
2018. júl. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!