Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzővel, fullos...

Személyi edzővel, fullos étrenddel mire számítsak, hány hónap mire látható lesz az eredmény?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 20 éves kb 5-8 kiló felesleg van rajtam, de inkább ilyen plöttyedt a testem, ez a skinny-fat szindróma. Most kezdtem kondiba járni, személyi edzőhöz, hogy legyen motiváció. Mit gondoltok mennyi idő mire kicsit feszesebb és, hogy is mondjam kevésbé szétfolyó leszek?

Táplálék kiegészítők és a makrok is rendbe vannak téve illetve heti 3x fogok járni, súlyzós edzés és kardió az edzések végén.


2017. márc. 10. 21:29
 1/2 anonim válasza:
Én hetente háromszor járok személyi edzőhöz(kb 1,5 óra alkalmanként), 1 hónapja kezdtem és fogytam 2,5 kilót.(Én az étkezésre nem figyeltem annyira oda)Sok szerencsét! (16F)
2017. márc. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Extrém esetben 5-8 kiló súlyfelesleg leküzdhető lenne akár egy hónap intenzív diétával, de inkább azt javaslom, hogy lassan, megközelítőleg 2 hónap alatt add le. Fontos tudni, hogy az étrend megfelelő megválasztása sokkal fontosabb az edzőtermi aktivitásodnál amennyiben fogyásról van szó. Tanácsolnám, hogy számold a kalóriát és próbálj alacsony glikémiás indexű szénhidrátokat bevinni (törekedve közben arra is, hogy a diétád ne legyen nagyon egyoldalú). A táplálék kiegészítők is részei a táplálkozásodnak, így azokkal minden esetben számolnod kell, nem szabad átesni és pusztán fehérjén élni. A szervezetnek szüksége van szénhidrátra, valamint telített és telítetlen zsírokra is, továbbá a májadat sem terhelheted a végtelenségig. Tekintettel, arra, hogy nincs rajtad extrém súlyfelesleg, nem indokolt semmi szélsőség.
2017. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!