Mi segítene nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon régóta depresszióban szenvedek, akármit csinálok nem tudok kijönni belőle csak süllyedek. Már napról napra egyre jobban félek saját magamtól. Több mint 4 hónapja nem beszéltem senkivel sem, én próbálkoztam de egyszerűen nem megy, felléptem társkereső oldalakra ahol ráírtam nagyon sok lányra hogy csak beszélgető partnert keresek de nem válaszoltak. Anotalkon próbálkoztam az embereknek de csak beszólogattak ami egyre rosszabbul esett. Barátaim egész nap dolgoznak, szabadidejükben pedig baratőjkkel vannak én pedig mindig egyedül vagyok. Fel szerettem volna keresni egy pszihológust az öngyilkosság miatt hogy segítsen, egyedül már nem megy, nem tudok szépet látni már, viszont nincs rá pénzem. Mit tehetnék? Mitől lenne bármi is jobb?

2018. jún. 8. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátaiddal nem szoktál beszélni?

Kérd meg őket, hogy találkozzatok egy kávéra/sütire valahol és beszélgessetek.

Anotalkon nagy szerencse kell ahhoz, hogy normális embert találj.

Egyébként én szívesen beszélgetek veled, ha gondolod.

2018. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Heti pár mondatot Facebookon, szoktam mondani, hisz közel lakunk egymáshoz de vagy dolgoznak vagy épp készülődnek barátnőikhez vagy már együtt vannak.
2018. jún. 8. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
És milyen közeliek ezek a barátságok? Tényleg barátok vagy inkább csak haverok?
2018. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Más(ok) számomra nincsenek. Ha ők nem lennének még havonta pár mondatot sem tudnék beszélni senkivel sem.
2018. jún. 8. 16:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!