Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most valószínűleg minden ember aki elolvassa ezt hülyének fog nézni. Viszont kíváncsi vagyok a vélemények.



Na szóval pontosan az 5. Születésnapomon történt asszem...



Csak annyira emlékszem hogy épp felkeltem és egy idegen arc hajolt felém mosolyogva. Nem tudtam ki az de minden előzmény nélkül kicsúszott az "apa" szó a számon aztán jöttek más emberek is akik mint kiderült a családom tagjai. Ez onnan derült ki hogy amint megláttam őket a nevükön szólítottam mindenkit. Aztán feltettem a kérdést hogy "hol vagyok?" és mindenki kinevetett ez már több mint 10 éve történt és azóta is ezen gondolkodok.


És ami még furcsaság hogy olyan dolgokra is emlékszem ami 2-3 éves koromban történt és a szüleim szerint eggyáltalán nem meséltek róla. A 4. Évem teljesen kiesett. Mai napig semmi emlékem róla.


Érdekesség a gyerekek 5-6 éves korukban kezdenek teljesen érdeklődni és megjegyezni dolgokat. Szóval visszamenőleg csak akkor emlékezhetnék ha meséltek volna nekem ezekröl a dolgokról elég intenzíven higy úgy érezzem tényleg csak én emlékszem rá. De mindenki bizton állítja hogy a dolgokról amikről meséltem nekik eggyáltalán nem ők beszéltek nekem.



2018. jún. 9. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocs a helyesírási hibákért.


Hozzátenném hogy soha semmiféle tudatmódosító szerhez sem más ilyesmihez nem nyúltam. Se drogok se cigi se alkohol.

2018. jún. 9. 15:21
 2/4 anonim ***** válasza:
szép álom lehetett. tudom hogy bocsánatot kértél de hadd segítsek egy kicsit. egyáltalán* csak mert fájt minden egyes alkalom amikor két gy-vel bevágtad oda
2018. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, először is: létezik hamis emlék. Lehet, hogy ez is az.

Másrészt: a kis gyerekek agya annyira gyorsan fejlődik, hogy 4 éves koruk környékén gyakorlatilag minden emléküket elfelejtik. A legtöbb embernek 4 éves kora UTÁNRÓL vannak csak emlékei.

De persze 1-2 kivétel akadhat.

2018. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez a ráébredésed volt az igazságra, a chippelt emberek el akarják tusolni, ne hagyd hogy írányítsanak. Asthar Sheran akart veled kommunikálni, viszont az emberek többsége telepátiával megakadályozta ezt. Ha máskor is megtörténne ez, akkor álomport kell nagyon gyorsan beszedni mielőtt elnyeli tudatodat a sötéttség. Éljenen a Fény Emberei!
2018. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!