Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kötekedni vágyó, agresszív,...

A kötekedni vágyó, agresszív, konfliktuskereső emberek milyen típusú embereket néznek ki, akin levezethetik a frusztrációjukat?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul,hogy egy büdös bunkó beszól nekem és rosszabb esetben közelít is,hogy megtámadjon. Mi alapján válogatják meg,kível merjenek és kível ne merjenek keménykedni?

2018. jún. 10. 02:51
 1/9 anonim ***** válasza:

lol :)


Én nem tudom milyen helyen helyeken mozgolódsz te, hogy állandóan beléd köt valaki. Hol történnek ezek veled ?

2018. jún. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utcán,vasútállomáson,szórakozóhelynél meg mindenhol vannak,akik így random elkezdenek pöffeszkedni.
2018. jún. 10. 03:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor te valószínűsítem ilyen nagyon ledurrant helyen laksz, vagy városrészben, "rezervátumba" szoktak ilyen alakok lenni. A szórakozóhelyekre meg egyértelmű hogy kötekedni járnak az emberek, gondolom nem valami kulturáltabb helyre jársz.
2018. jún. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam fordulni néha néha olyan helyeken ahol 90%.ban ilyen típusú emberek mozgolódnak. Észrevettem, hogy figyelnek, nézik a reakciódat, a viselkedésedet és ez alapján indul meg vagy nem.
2018. jún. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyanokat, akik egyedül vannak, nem sugároznak "alfahím" jeleket, és várhatóan nem ütnek vissza. A cipőjüket nézik, féloldalt fordulnak, ilyesmik. És persze nem cigányok.
2018. jún. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet h bámulod őket és azért vagymert gyengének tűnsz, vagymert pont nem tűnsz annak irigyek és ezért próbálnak lehúzni a saját szintjükre
2018. jún. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés ez? Képzeld magadat a helyükbe. Te kibe kötnél bele, ha olyanod lenne? Nyilván nem az olyan pasasba, akiből kinézed, hogy több füled marad, mint fogad, ha netán morcos lesz.
2018. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Többnyire egyedül járó,csendes,visszahúzódó alakokat,akikről lerí,hogy nem tudja magát megvédeni.
2018. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkibe beleköt,akinek olyanja van.
2020. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!