Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az alkohol okozta barátságos...

Az alkohol okozta barátságos érzés az miért van?

Figyelt kérdés

Milyen ősi ösztönöket idézhet fel az agyban? A sör. Mert minden alkohol mást hoz ki. Azt hiszem legalábbis más berúgni sörtől mint pl vodkától.


Most besöröztem. És hirtelen minden barátságos, de tudom, hogy ez hamarosan elmúlik, ezért gyorsan leírtam ezt.


Meséljetek.


2018. jún. 16. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
te még nem söröztél be ahogy látom! úgyhogy menj oda a hűtőhöz és dobj egyet nekem is!
2018. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár olyanról még soha nem hallottam, hogy a különböző szeszek más és más érzést váltanának ki, az viszont biztos, hogy minden ember másféle hangulatba kerül az alkohol hatására. Van aki barátságos lesz, úgy ahogy Te is és én is, és van aki agresszív, bunkó, így tovább.

Na egészségedre!

2018. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

lenyomja a szorongtató gátlásokat - és hirtelen látni kezded, milyen szép a világ. Abszolút más a hatása pl a vodkának. az azonnal a "lábba megy" (oroszoknál elesik és meg is fagy, ezzel le vannak tudva a további nehézségek)

A világ szép - ezt józanul is észre lehet venni - jobb, mert ha elmúlik az alkohol erősebben jönnek vissza a gondok-bajok - ezt "gyógyítja " az ember újabb adaggal és..és...és ez egy ördögi kör...

2018. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ittasan is utálok mindenkit, szóval ez nem igaz.
2018. jún. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is más hatása van egyes alkoholoknak. Legalábbis nálam. Ördögi kör igen. De én csak sörözök, viszont azt minden nap. Imádom. Hidegen, este, egy korsóval. Finom.
2018. jún. 17. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
"Barátságos érzés"? Azert lattam én már alkohol kiváltotta agresszivitást is.
2018. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!