Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért hat néha máshogy az...

Miért hat néha máshogy az alkohol?

Figyelt kérdés

Nem iszom sűrűn de ahogy észrevettem sokszor teljesen másképp hat. Még azzal sem hozhatnám összefüggésbe, hogy éhgyomorra vagy eszek-e előtte, mert alapszabály ha tudom iszunk valamit előtte mindig jóllakok.


Aztán van hogy 3-4 sör körül már kezdem érezni, hogy " hat ", van hogy 5-6 sör és mellé ugyanennyi feles elfogy és még csak azt sem mondhatom, hogy megérezném a dolgot.

Viszont ez teljesen változó, és nem sikerült rájönnöm, hogy mi okozza ezt, hogy egyszer így, egyszer amúgy bírom.



2017. jún. 23. 03:49
 1/4 piriiiii ***** válasza:
100%
A szervezet és az emberi test azért annál bonyolultabb, mint hogy mit eszel, eszel-e egyáltalán.
2017. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít az is hogy mit eszel és mennyit, de az is hogy mennyi alkoholmenteset iszol miközbe piálsz. Továbbá még egy igen jelentős dolog, hogy mennyire vagy kipihent. Én ha álmos, fáradt vagyok akkor hiába zabálom telem magam zsíros kajával, úgyis hamar kidőlök.
2017. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" mert alapszabály ha tudom iszunk valamit előtte mindig jóllakok."


Nincs ilyen szabály.

2017. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, annyiból is jobb, hogy akkor utána nem leszek olyan éhes, hogy kirámoljam a fél hűtőt. :D
2017. szept. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!