Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnál most mennyi...

Ha választhatnál most mennyi idős akarnál lenni és miért?

Figyelt kérdés
Azzal együtt jelenleg most hány éves vagy?
2018. jún. 30. 03:35
 1/8 anonim ***** válasza:
26. És ez pont jó. Még fiatal de már van tapasztalat. Egy napra lennék viszont 20 éves- és átbuliznék egy éjszakát,mint régen.😀
2018. jún. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok- lehet nem volt egyèrtelmű de jelenleg is 26 vagyok
2018. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39 vagyok .14-15 -éves lennék. Kitanulnék vagy 3 szakmát és degeszre keresném most magam.
2018. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, ogy visszamennék-e az időben, akkor a válaszom nem. Sok mindent máshogy csinálnék, de nem szenvedném újra végig a mostanáig tartó éveket.


Minden kornak megvannak a maga jó és rossz oldalai. Jó poén lenne pl. visszamenni alsóba és a mai eszemmel agyonalázni az idióta tanárokat.


Kamaszként megdugni az osztálytársakat, akikről csak álmodozni mertem akkor.


Versenyképes szakmát tanulni, biztos fogadásokat kötni. Kihúzni külföldre az elsők között.


...stb.

2018. jún. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

27 lennék.

22/L

2018. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 40 vagyok és ez pont jó! a fene sem akar lenni 20 éves. az a generáció már elbukott! állandóan azt olvasom itt, hogy "nyaf-nyaf minek éljek?" meg hogy "jajj most mit csináljak?"
2018. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az életkoromat nincs okom megváltoztatni de bizonyos eseményeket megváltoztatnék.

Pl nem ménnek bizonyos iskolába amiből am semmi hasznom nem volt.

Illetve az apámmal nem tartanék semmilyen kapcsolatot.


29

2018. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tiz évvel fiatalabb,de csak akkor ha a jelenlegi tapasztalataim is párosulnának hozzá.Most 37 vagyok.
2018. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!