Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hisztek a karmában? Hogy...

Hisztek a karmában? Hogy kezeletik, ha látjátok, hogy valaki, aki korábban ártott nektek, megkapja a sorstól a büntetését?

Figyelt kérdés

Hisztek a karmában?Hogy kezeletik,ha látjátok,hogy valaki,aki korábban ártott nektek,megkapja a sorstól a büntetését?


Az ihletet az adta,hogy az új munkahelyemen,egyik kolleginám rám szált és folyamatosan hatalmat gyakorolt felettem. Megpróbáltam tisztázni vele,hogy miért viselkedik így,mi a baja velem,de nem volt nyitott a diskurzusra,látszott rajta,hogy élvezi a helyzetet. 1-2hétig ment így a dolog,aztán kezdett lenyugodni,bár továbbra se derült ki,miért viselkedett így.Majd egyik napról a másikra kirúgták.


Amikor megtudtam először sajnáltam,egyrészt mert hiszek a második esélyben,és azt gondoltam,korrektebb lett volna először figyelmeztetni őt a vezetőségnek,hogy valamin változtatnia kell. Másrészt viszont,mialatt sz*patott,csak arra tudtam gondolni,hogy,ha létezik igazság a földön,akkor ennek lesz valami következménye. Szóval elégtételt is éreztem valamelyest.


Ti mit gondoltok? ( Nem az én esetemről,hanem az eredeti kérdésről!) Normális,ha az ember elégtételt érez ilyenkor,netalán bosszút áll ?



2018. júl. 8. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Bosszút állni nem szép dolog, igaz nem vagyok vallásos, de ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel és ne süllyedj a szintjére. Az emberek néha olyat tesznek amit nem gondolnak át és bár ez akkor neked fáj de a karma működik és ezért történt ami történt.Nem baj ha azt érzed hogy elégedett vagy mert van arra okod ezek után.
2018. júl. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!