Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebből hogy lábalhatnék ki?

Ebből hogy lábalhatnék ki?

Figyelt kérdés

Szóval 17 éves vagyok,(fiú)

tavaly voltam 9.es,az uj sulimba nem tudtam beilleszkedni igazán,a 9. évem egy katasztrófa volt,ráadásul még voltak 9. előtt rosszakaróim,akik terjesztettek rólam minden félét,persze emiatt sokan nem is barátkoztak alapból velem,és hát az osztály is eléggé visszataszító volt,már az első héten elkezdték az osztályba,hogy ki kit nem bír(RÁADÁSUL KÜLSŐLEG)... és volt az osztályba 2 irányító,akik mindenkivel jófejek voltak,csak velem nem.Pattogtak nekem örökké,amit egy darabig tűrtem,de volt mikor már durvábban visszaszóltam,persze emiatt még jobban meg utált mindenki,mert őket szerették,és hogy én mér szólokgatok be nekik...Tudom oda kellett volna menni egy állast lenyomni nekik,utolag könnyű mondani,de nem akartam az uj suliba balhét...aztán 10.be átmentem másik iskolába,itt jobb a légkör sokkal,de amik voltak 9.be,azokat a mai napig nem tudom elfelejteni,és kinkeserves abba belegondolni,hogy 2 ugribugri kö*csög miatt kellett feladnom az álmaimat.Hozzáteszem,hogy volt szó osztályváltásról,mert még egy szakközepes osztály indult abba az évbe,és csak kicsit tért el a kettő egymástól.De amint megtudták hogy osztályt készülök váltani máris ment a csicserihiradó a másik osztályba a barátnőknek,haveroknak,hogy én milyen vagyok blabla...

Közbe még a külső 1-2 rosszakaróm is kombinált,akik ismerték az osztálytársaimat,és ők tudták,hogy hülyeségekkel fel tudnak húzni,szóval mégjobban rátettek egy lapáttal.MInt már említettem,10.es vagyok most másik iskolába,de még mindig rosz rá vissza gondolni,hogy 2 kis csöves űzött ki az osztályból.Mit tehetnék ilyen helyzetbe?Bocs ha hosszűra sikerült


2010. jún. 18. 22:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Részletekbe nem akarok bele menni,öcsém is gyakori olvasója az oldalnak :)) igyis fel fog szerintem ismerni :D
2010. jún. 18. 22:06
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mit tehetnél? Felejtsd el, ami volt elmúlt, kész. Azzal foglalkozz, hogy most jó helyen vagy, végre minden oké és ez a lényeg. Előre nézz és ne hátra!
2010. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
akkor most mi a kérdés? hogyha az, hogy hogyan tedd túl magad azokon a kö*csögökön, akkor egyszerű. barátkozz, és hogyhatalálsz jó sok - igazi - barátot, előbb-utóbb már nem fog érdekelni, hogy miket modntak.
2010. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ne foglalkozz a múlttal.
2010. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt tanácsolom... igazi szemétség volt tőlük, hogy kinéztek maguknak. Ne foglalkozz vele, örülj, hogy most jól érzed magad.
2010. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A régi sulidba is csesztettek a "rosszakaróid",meg 9.ben is. Miért szálltak rád? Mi volt azok? Miért akartak rosszat? Benned semmi nincs (nem volt)?
2010. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most már késő szerintem, akkor kellett volna szembeszállni velük és nem eljönni. A verekedés nem old meg semmit + úgyis te kerülsz bajba. Nehéz beilleszkedni egy összeszokott közösségbe, sok mindenben neked kell alkalmazkodni és számítani kell rá, hogy úgyis kóstolgatni fognak, ha ezeken átjutsz balhé nélkül, akkor ugyanolyan értékes tagja lehetsz bármilyen közösségnek. Régen ezt úgy hívták: próbatétel. Állj ki magadért, de tudni kell alkalmazkodni.
2010. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A régi sulidba is csesztettek a "rosszakaróid",meg 9.ben is. Miért szálltak rád? Mi volt az ok? Miért akartak rosszat? Benned semmi hiba nincs (nem volt)?
2010. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha rosszul irtam ki a kérdést akkor bocs.

szóval 9.előtt is volt pár rosz akarom...

2010. jún. 18. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de nem lehet, hogy te csináltál valami olyat, ami miatt ez történt? Csak úgy minden ok nélkül nem nagyon szoktak rosszat mondani, valamivel elkellett indítanod. Meg ahogy írsz az sem arra utal, hogy te olyan mintagyerek lennél. Szívesen meghallgatnám az osztályod véleményét, de már mindegy:)
2010. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!