Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehet ebből az...

Szerintetek lehet ebből az önmegvalósitásból valami? Vagy csak álom maradhat?

Figyelt kérdés
Nemrég mondták nekem, hogy ideje lenne már kezdenem magammal valamit, mert nagyon szét vagyok csúszva. Csináljak valami olyat, amit végre szeretek és el akarok érni. Na mondom akkor ez a téma érdekelne engem:17 éves lány vagyok és jövőhónapban kezdek el egy tánciskolát. Még sohasem tanultam táncolni ez előtt. Ezt mondanám, hogy baj és későn kezdem, de sokan azt mondják ha van elég tehetség és elszántság akkor be lehet ezt pótolni. Szinpadra születtem, mármint ezen a téren. Háttértáncos szeretnék lenni. A legnagyobb vágyam, hogy az emberek megismerjenek, azt sem bánnám ha híres lennék persze, de nekem még az is elég lenne, ha lenne egy énekes aki mögött felléphetek/táncolhatok. Tényleg jól táncolok, ebben a kategóriában meg mégjobban,(háttértánc) úgyhogy csak szeretném tudni szerintetek sikerülhet még? Befuthatok vele? Lécci adjatok válaszokat! Szeretném ha pozitív vélemények is lennének, de csak akkor ha tényleg úgyérzitek , mert komolyan nagyon szeretném ezt, mondhatnánk a tánc az életem, még akkor is ha "csak" most kezdem, otthon gyakorolni szoktam. Ha berakom a füllembe a zenét és senki nem lát, rögtön táncolok, akármilyen zenére tudok szinte, gyakran ha rossz a kedvem rögtön táncolni kezdek és már jobb is, szóval mondhatom, hogy a tánc a "szerelmem" és tehetségem is van hozzá. Akkor miért ne sikerülhetne? Valamiért azért van bennem egy kis félsz. Szóval szerintetek? (Bocsi, nem tudom jó-e a kategória, de nem találtam hova illene ez a kérdés.)
2011. okt. 21. 06:15
 1/3 anonim válasza:
Szia! A válaszom: Inkább később, mint soha! :) Tökéletesen bepótolhatod az 'elmaradásodat'.. :D Ha kellő ambícióval vagy megáldva, tied a pálya! :D Kéz és lábtörést! xD (nah persze csak képletesen)
2011. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél nekem ezzel a pár mondattal! :)
2011. okt. 21. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha tényleg ennyire szereted a dolgot amennyire leírod akkor csak annyi a hozzászólásom hogy a pálya a tiéd és minden siker csak rajtad múlik és ha tényleg ennyire szereted csinálni akkor könnyen tudsz karriert csinálni és a céljaid is elérheted!!!!

Nagyon sokat számít hogy szereted amit csinálsz!!!!

ha valamiben jó vagy akkor még egy picit gyúrjál rá és te leszel a legjobb!Az álmod nem lehetetlen ,szerintem sikerül majd megvalósítanod!

Én is szeretem a szakmám és látom jól hogy karrierképesebb vagyok ez által!!!!

Sok sikert!(azért tanuljál is azért mellette)

2011. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!