Lehet még hangom?

Figyelt kérdés
Kis koromban amikor még ovodás voltam nagyon sokan mondták hogy jól énekeltem ezért sok előadásban szerepeltem, mind addig amíg el nem kezdtem mutálni, akkor abba hagytam az éneklést és most azt szeretném kérdezni hogy sterintetek lehet e még jó hangom egyszer ha sokat gyakorlok, elkezdhetem újra most így 16/17 éves fejjel? (vagy várjak még?). Ne érts félre nincsenek nagy álmaim vele csak hogy ne úgy énekeljek mint egy kecske

2018. júl. 27. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nyugodtan kezdj el több időt fordítani rá. Gyakorlással és jó technikák elsajátításával lehet fejleszteni a hangod. Ha komolyabban érdekel szerintem érdemes énektanárhoz menni,nagyban tud segíteni. Sok sikert :)
2018. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. júl. 28. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!