Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már az életed üresnek?

Érezted már az életed üresnek?

Figyelt kérdés

Mióta fel kellett mondanom a munkahelyemen amit szerettem csinálni.


Családi vállalkozásunkban dolgozom, ami azt jelenti hogy abba az üzletbe megyek, ahova a szüleim mondják. Mindegyik üzletben csak a hattermunkat végzem.

Nem érzem magam fontosnak..csinálom mert muszáj, apuek azt mondják h inkább nekem adják a pénzt. De én ezért nem kapok pénzt, csak segítséget mivel most költöztem el otthonról,de ezt a fajta segítséget tesóm is megkapta anno (kaja,egy két bútor stb..)

A két vállalkozás drogéria és virág üzlet, sem a szépség apolashoz sem a csokrokhoz nem értek.. 30f


2018. júl. 27. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Éreztem, igen.

És annak is fogod érezni, ha nem állsz a saját lábadra. 30 éves vagy. Lassan már illene... létezik ám világ apuci boltjain kívül is!

2018. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyen uresnek meg sosoem ereztem magam mint az utobbi 1 evben. Ongyilkossagi gondolataim is vannak.
2018. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 próbálokkedveslenni válasza:

Most akkor kapsz fizetést vagy sem?

30 évesen nem lehet abból megélni, hogy "kaja,egy két bútor stb.."


Egyébként ha nem érzed jól magad, akkor miért nem váltasz?

2018. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én megcsaltam a barátnőmet, és szakítottunk szóval, igen, elég üresnek érzem most az életemet, dehát megérdemlem ....
2018. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4%
Semmi baj. Megerdemelte a csaj. Majd talalsz masik lanyt. Nyugi. Igy kell az osszes novel mert mind megerdemli.
2018. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát pénz nélkül nehéz megélni... Én azt mondom, hogy gyorsan keress magadnak valami értelmes munkát apuka boltján kívül. 30 évesen azért elég durva, hogy ennyire függsz tőlük.
2018. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Éreztem. Éppen azon vagyok, hogy ez megváltozzon. Viszont neked azt tudom ajánlani hogy válj le a szüleidről. Sokkal jobban meg fogod magad becsülni.
2018. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!