Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit gondoltok a MARVEL...

Mesikeh05 kérdése:

Ti mit gondoltok a MARVEL filmekről?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc filmetek,kedvenc karakteretek? Én személy szerint imádom az egész film sorozatot.

2018. júl. 28. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A kedvenc filmeim az Amerika Kapitány: A Tél Katonája és a Doktor Strange. Kedvenc karaktereim: Amerika Kapitány, Doktor Strange és Skarlát Boszorkány. :)
2018. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbet szeretem, de van amit kevésbé. Kedvenc filmjeim: Amerika Kapitány 1, Galaxis Őrzői 1-2, Hangya 1-2, Bosszúállók 3.

Kedvenc karakterem: Vasember, Amerika Kapitány (A végtelen háborútól) Thor, Doctor Strange, A galaxis őrzői (mind) Hangya, Darász

A másik oldalról: Thanos, Loki


És ha mr marvelt írtál és nem csak Bosszúállókat :D

X-Men Filmek: Deadpoo 2

X-Men karakterek: Rozsomák, X professzor, Jean, Higanyszál, Mitique, Deadpool, Magneto

2018. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kedvenc filmek: bosszúállók, bosszúállók ultron kora, bosszúállók végtelen háború, amerika kapitány polgárháború, thor ragnarök

Kedvenc karakerek:(az összesssXD) loki, natasa, wanda, amerika kapitány, vasember, pókember, gamóra

2018. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedvenc filmek: Doctor Strange, A. K. : Tél katonája, Thor: Ragnarök

Kedvenc szereplők: Dr. Strange, Tony Stark, Loki, Natasha

És ugyanúgy szeretem az X-men filmeket, a kedvencem az Eljövendő múlt napjai és kedvemc szereplőim Magneto, X professzor, Jean Grey és Quicksilver

2018. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedvenc filmjeim: Doctor Strange,Bosszúállók, Bosszúállók 3,Pókember Hazatérés,Vasember filmek,Amerika kapitány:A tél katonája,-polgárháború és a Fekete Párduc.

Kedvenc karakterek: Tony Stark,Doctor Strange,Pókember.

Nagyon kedvelem a Marvel filmeket :)

2018. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem de kevesetlátam
2021. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!