Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ilyen súlyos a helyzet?

Tényleg ilyen súlyos a helyzet?

Figyelt kérdés

Szenvedélyes konzoljátékos vagyok, és nem tagadom, sokszor felhúz egy játék, és szoktam kiabálni, csapkodni is. Eddig kétszer történt olyan,hogy annyira felkaptam a vizet,hogy kivettem a konzolból a játék lemezét,és kettétörtem mérgemben.


A feleségem szerint ezek dührohamok,amiket lassan kezeltetni kellene. Azonban az egyik eset a fenti kettőből még akkor történt,amikor egyedülálló voltam, a másik pedig ma, amikor egyedül voltam itthon. Soha senki/semmi másban nem tettem még kárt,sem ilyen alkalmakkor sem máskor, nem emeltem kezet senkire, nem rongáltam meg más semmit itthon. Két pici gyermekünk van, előttük soha nem játszom,csak ha már elaludtak, és akkor sem minden este (heti max.!!! 1-2 alkalommal, de sokszor ritkábban.)


Szerintem a párom erősen túlmisztifikálja a dolgot, mivel két lemez bánta eddig a dolgot, és azért ez a két eset is kb. 7 év alatt történt.


Ti mit gondoltok? Köszönöm a véleményeket előre is!


2018. aug. 4. 22:11
 1/3 anonim válasza:
51%
Idegbeteg állat!
2018. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hajlamod van a dührohamokra, amit kezeltetni kellene.

Hacsak nem akarsz majd valamikor oda eljutni, hogy már ne is akard kezeltetni...

2018. aug. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha dühít egy dolog, akkor ne csináld. Ez a legjobb tanács. Vagy tényleg nem bántásból, érdemes lehet valami dühkezelő dologra menni.
2018. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!