Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy sehova sem...

Miért van az, hogy sehova sem illek?

Figyelt kérdés

Már 22 éves vagyok, dolgozok, normális átlagos lány vagyok, de bármilyen csoporthoz próbálok csatlakozni, mindig úgy érzem kilógok a sorból.

Szeretek bulizni (goa partyk), de valahogy nem érzem oda valónak magam.

Ugyanez a helyzet a krisnásokkal, a keresztényekkel, a rockerekkel, az életművészekkel, a mukahelyemmel minden társasággal, amit összetart valami.

Hiába szeretnek, vagy tudok azonosulni az életfilozófiájával, az adott csoport gondolkodásmódjával, sehová sem illek igazán, mindenhol magányos vagyok, és számkivetettnek érzem magam.

Van, aki hasonlóan érez? Van aki esetleg túl lett rajta?

Nagyon boldogtalannak érzem magam így. Az ember elvileg társas lény. Hová tartozhatok?


2010. jún. 20. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok.

Bár én nem vagyok valami szóbetyár x) (nem tudok megnyílni mások előtt előszőr) így általában háttérben maradok. De csak ritkán találok olyanokat, akikkel közös minden.

Ha egy új emberrel kell ismerkednem előszőr én is így érzem magam, számkivetettnek.Néha nem is érdekelnek mások:S És fogalmam sincs miért. Egyszerűen jobb egyedül nekem. Lehet te is így érzel, szerintem ne erőltesd ezt.

Meglátod elfog ez így múlni.

Én 18 vagyok, nekem mondjuk általános suliba csak ritkán fordult elő(talán mert megszokott volt a légkör)de most,hogy középsuliba kerültem már nem így van. ha nincs suliba bnőm általában egyedül ülök.(mondjuk amilyen oszt.társaim vannak inkább akkor jobb is ha egyedül vagyok nekem olyanokra nincs szükségem).

Szerintem egyszer majd ráfogsz jönni, hogy hova tartozol úgy igazán, csak ehhez idő kell , de a legjobb lenne ha nem keresnéd ezt.Tudod csak sodrodj az árral:)

2010. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 vagyok,azt hiszem,tökéletes ellentéted, de azért megértelek!:)

Biztosan van valami, amit nagyon szeretsz, akár zene, film...

Ha társaságban nem érzed jól magad,lépj be fórumokra,ott rengeteg hozzád hasonló emberrel tudsz megismerkedni!

Én is ott találtam barátnőt.

Hidd el,sokkal több hozzád hasonló ember van, mint hinnéd!Csak próbálkozni kell!

2010. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
1.válaszoló a szivemből beszéltél
2010. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak társaságok, folyamatosan próbálkozok, sodródok tulajdonképp, mert mindent kipróbálok, ami az utamba kerül, nem tudatosan, h hú, majd itt ezt fogom érezni... Nem. Egyszerűen magányos vagyok, de sztem ez nem jó. Mert utálom magam, hogy ilyen abnormális vagyok.
2010. jún. 20. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Énmeg azt szeretném megkérdezni hogy miért akarsz annyira illeni egy adott társasághoz?Sokszínű egyéniség lehetsz szerintem.Többféle dolog is érdekel ha ennyi mindnt kipróbáltál. Barátokat szerezz ne akarj valami csoporthoz ragaszkodni, mert ha ennyire összetett személyiség vagy szerintem nemis fog menni hogy egy konkrét csoport normáit magadra erőltesd, tartozz mindegyikhez ami neked jó.

remélem lrtelmesen irtam le amit akartam ha nem reklamélj nyugodtan :D

2010. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol én is hasonlót érzek saját magammal kapcsolatban, de szerintem egy embernek nem KELL ide vagy oda tartoznia. Miért akarsz bármilyen struktúra része lenni? Az ember nem ez vagy az, hanem maga a sokféleség. Te ezért vagy különleges.
2010. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!