Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIt csináljak? Úgy érzem...

MIt csináljak? Úgy érzem sehova sem illek!?

Figyelt kérdés
A suliba negy jó barátnőm van, vele megvagyok, de az is kicsit zavaros, de mindegy. De szeretnék még barátokat, mert ketten azért nem minden olyan jó móka, meg ő élsportoló, szóval nem sokszor ér rá. A suliban több klikk is van, előző hétvégén elmentem pár lánnyal bowlingozni. Nem volt rossz, végülis dumáltunk is, de mégsem éreztem hogy közéjük tartozom. Aztán most hétvégén megint egy másik csoportal elmentem egy koncertre, és kicsit olyan feszült voltam, nem tudtam igazán mit hozzászólni a dolgokhoz, a koncerten is csak támasztottam a falat. Ez miért van? Előző sulimban olyan közel éreztem mindenkit magamhoz, ide 2 éve járok, és nem találtam szinte senkit, akivel olyan jól érezném magam
2010. febr. 28. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te neked v kinek a bensőséges kapcsolata hiányzik,akinek elmondhatod titkaid,kiöntheted a szived,és persze akiben megbizhatsz..
2010. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem, mert nincsenek nagyon titkaim, másrészt én szeretnék közéjük tartozni, meg velük hülyéskedni stb, de valahogy úgy érzem nem tartozom oda, és olyan kukán áállok ott
2010. febr. 28. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor szerintem mégis keresned kellene v kit a társaságból ott,akivel úgy eltudnál dumálgatni,és akkor ha ez megvan akkor már észresem veszed már be is illeszkedtél..
2010. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom.. csak olyan nehéz. Miről beszélgessek? :D
2010. febr. 28. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
rögtönöz az a legjobb,pl: kivel vagy itt a legjobba? és miért pont vele? szerinted ki a legjobb fej közülük? esetleg bejön v melyk neked..stb
2010. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
SZVSZ az már jó jel,hogyha másokkal dumálsz.Dumálj velük még többet.
2010. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

huhh,ismerős helyzet ...

amugy beszélgess el velük a pasikról,az mindig jó téma :DD

2010. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!