Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a baj, hogyan oldjam...

Mi lehet a baj, hogyan oldjam meg? Help

Figyelt kérdés

Segítsetek !!


Kezdek eléggé kétségbe esni:(


Valahogy megszoktam hogy az életem messze nem kiegyensúlyozott ..-ez már így van kb születésem óta ..néha jönnek jobb periódusok ..de az utóbbi időben az sem .Borzasztóan magányos vagyok.DE valahol sajnos magamnak való is.Ennek ellenére nem lehet mondani hogy időről időre nem próbálom meg h tanfolyam, sport, hobbi tevékenység révén új kapcsolatokat alakítsak ki,de valahogy mindig eredménytelen. Nyitott vagyok ,de akárki társasága sem nem kell .Rögtön meg is érzem ha valaki úgy keresi az én társaságom hogy "nincs ló jó a szamár is" alapon .


Most ott tartok hogy belebetegszem ebbe az állapotba ..

Korábban is többször műtöttek ,és minden betegség hátterében ott volt a lelki tényező.

A családdal jó a kapcsolat de 25 évesen ez nem elégít ki. A korábbi párkapcsolatomnak már rég vége, próbáltam nyitni ,lett is volna végre valaki aki tetszik nekem is ,de ugye a sors iróniája valamiért nála nem volt aktuális .Az ez egyetlen legjobbnak nevezhető barátnőm külföldön él..Nem tudom mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve ..

Jártam lélekbúvárnál is ..-önmagában ez nem oldja meg a problémám ,nem ad egészséget ,barátokat ,boldogságot ,és még csak egy szebb kiegyensúlyozotabb élet perspektíváját sem .A helyzet iróniája ,hogy nem látszik rajtam ..sőt ..kifejezetten dekoratív,vidám ,kedves,'aki tarja mindenkiben a lelket' embernek tartanak ..DE én már ezt nem bírom sokáig .. (senki se látja senkit se érdekel igazán hogy belül őrlődök, a külvilágnak elég a felszín ..)- bizakodtam eddig ..hogy ez megoldódik ,tettem is érte ,de nem látom a kiutat :(:(:(


Kérlek írjatok !

Köszönöm..


2010. jún. 20. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj de utálom az ilyet.

Hiába nyitod a szád nem fog belerepülni egy sült galamb a neveddel...

2010. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezmár nem az első ijen típusú kérdés szerintem egyszerűen depressziós vagy vagy valami hasonló.

Csinálj bármit ami lefoglal de semmiképp se őrlődj ezen mert ez ördögi kör, ha ezen agyalsz szerintem csak egyre rosszabbul fogod magad érezni.

Én például most azért válaszolok ijenekre mert ezis lefoglal és nem gondolok hasonló dolgokra magammal kapcsolatban mint most te szerintem.

2010. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!