Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a bajom? Valaki...

Mi lehet a bajom? Valaki segítsen.

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne hogy valamilyen személyiség zavarom van. Az a helyzet hogy képtelen vagyok barátokat szerezni, 2 napon belül megutálnak, azt mondják többen hogy "sok" vagyok. 8 évesen 1 éven keresztül szexuálisan bántalmazott az apám, anyám pedig sosem törődött velem. Nincs stabil önképem.. néha azt mondom amikor tükörbe nézek hogy "hú de jól nézek ki" néha pedig azt hogy "fúj de undorító".. nem vagyok elégedett az alakommal sem. Minden közösségből kiutálnak ahová csak bekerülök, és biztos vagyok benne hogy ennek az oka valamilyen személyiségzavar. Voltam 5 pszichológusnál, egyik sem segített egyáltalán, pszichiáterhez szeretnék fordulni de nincs rá pénzem. Nem tudom segít e de ha pénzem lesz, pl fizetést kapok, alig bírom megállni hogy ne költsem el, egyből elmegyek vásárolgatni és teljesen bedilizek.. lehet hogy ez annak az oka hogy nem volt pénze a családnak soha, de gondoltam ezt is megemlítem. Olvastam sok betegségről, de nem akarok öndiagnózist állítani mert sok betegségben találtam 1-2 olyat ami igaz, de egyértelműen nem lehet mindegyik betegségem. Kérlek segítsen valaki mert ezt nem bírom. Tegnap is kiakadtam mert sosem volt egyetlen barátom sem.. amíg nem találkoztam a mostani párommal addig piáltam, cigiztem és drogoztam, bántottam is magam, meg akartam halni és a dátum is megvolt hogy mikor teszem meg.. előtte nem tudtam szerelmet érezni, de nála más.. de amióta együtt vagyunk (2 és fél hónapja), letettem a cigit, nem iszok és a drogokat is elhagytam végleg. (Nem cuccoztam sokat egyébként). Nem azért álltam le mert ő kérte, hanem egyszerűen magamtól. Pár napja tettem le a cigit. Ő cigizik de egyre kevesebbet mostmár miattam. Az a helyzet hogy sokszor lekezelően beszélek vele és megbántom, van hogy elhanyagolom és ezt észre sem veszem.. nem akarom bántani őt de nem is veszem észre hogy szemétül beszélek vele.. nem bírom már :/

2018. aug. 16. 10:41
 1/3 A kérdező kommentje:
16/L ezt kihagytam
2018. aug. 16. 11:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Patrick, te vagy az?
2018. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a 16/l eléggé egyértelműen nő nemre utal.
2018. aug. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!