Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted úgy hogy más is van a...

Érezted úgy hogy más is van a szobádban?

Figyelt kérdés
pl ha nincs otthon senki, de úgyérzed mintha figyelnének vagy hallottál már fura lépéseket esetleg láttál már olyan szellemet vagy hasonlót?
2010. jún. 21. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a szomszédnénitöl tartok mert átlehet járni egymáshoz mert a régi lakóval nagyon jóba voltak és ahol átlehet menni pont az ablakomnál van és mindig látom hogy elmegy még a hideg is kiráz hogy mit keres itt:S
2010. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagyok otthon, és belenézek a tükörbe, elősször mindig azt nézem meg, van-e valaki mögöttem. És mindig félek hogy hátha van...

Egyszer (régen) a barátnőmmel meg vmi ijesztő videót néztünk, aztán haza kellett mennie, és eszébe jutott, h otthagyta a táskáját a hátsóketben. Már ott állunk a kertkapuban, erre megkérdi: "Te nem félsz ilyenkor?" Erre egymásra nézünk, mint vmi gagyi vígjátékban és berohanunk a házba.:) Anyukámnak kellett velünk hátrajönni...

2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen elég gyakran,ha este van és a szüleim nincsenek itthon.Akkor folyamatosan olyan érzésem van.Nagyon zavaró érzést kellt bennem,és nem tudom mit tegyek.És ilyenkor kell wc-re mennem álltalában ami a ház tulsó oldalán van.Ahogy kilépek a szobámból ott egy hatalmas télikert (üvegből természetesen) ami előtt van egy nagy fa hát mondanom sem kell,mennyire megszoktam ilyedni-szaladok a folyoson-be a konyhába-és gyorsan a mosdóba-ott meg van a nagy tükör áhhh.ilyesztő :)


Neked is van ilyen?

2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam, amikor a nagymamám meghalt, és ez nagyon megviselt. Nem is tudom, talán a gyász miatt, talán csak hallucináció volt, de éreztem, hogy ott van velem mindenhol. Szinte meg is érinthettem volna. Esténkét éreztem, hogy leül mellém az ágy szélére, láttam, amikor a konyhában ténykedik, éreztem az illatát mindenhol a házban. Azóta 7 év telt el, sokat gondolok rá még most is, de sajnos az emlékeim már elhalványodtak.
2010. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy ez engem egyáltalán nem rémített meg, sőt! Kimondottan megnyugatott.
2010. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem hiszek benne. Minden hangnak meg van a magyarázata.
2010. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer,olyan 12 éves koromban egyedül voltam otthon,és olyan volt,mintha valaki mászkálna a házban és leült volna a kanapéra.tökre beparáztam,hogy mi ez,kimentem a nappaliba megnézni,és rájöttem,hogy csak a macska volt:D
2010. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
igen.. az őrangyalom. minden éjjel mellettem fekszik az ágyban. *.*
2010. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát 10 éves voltam amikor meghalt a nagymamám és szinte fojtogatóan éreztem magamat egyedül a szobámban, főleg este. Olyan volt, mintha rám akarna telepedni, éreztem, hogy védelmezni szeretne, de tudtam ez lehetetlen. Sokat harcoltam magamban, és egyre erősebben éreztem már a jelenlétét. De csak akkor amikor a szobámban voltam, írtam egy levelet, hogy hagyjon békén és napról napra egyre gyengébben éreztem de még 1 évig éreztem, hogy jelen volt.


13 éves lehettem, egyedül voltam itthon olyan este 9 körül a bátyám szobájában gépeztem és pont az ajtó mellett van az asztal.. Szóval nyomom az msn-t meg minden és hallottam, hogy valami leesett a konyhába, és ahogy kinéztem az előszobába szellő suhant el az arcomnál, libabőrös lett a jobb kezem, ami az ajtónál volt. Valami mintha befutott volna. Hát kimentem és egy kanál volt a földön, leesett a kanáltartóból. Nem ijedtem meg, mert nyár volt, nyitva volt az ablak gondoltam huzat volt.


Aztán 14 évesen nem mertem a szobámban átöltözni, mert olyan érzésem volt mintha figyelnének. De nagyon feszélyezve éreztem magam, szörnyen kínos volt. Nagyon erősen éreztem, hogy figyelnek. Minden pillanatban.

Elég sok idő volt, mire lenyugodtam.


2 éve semmi paranormális jelenséget nem tapasztaltam.. A szellemekben nem hiszek, sem a kísértetekben. De ettől függetlenül képes lennék bármi mást elképzelni.

2010. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, mikor a barátnőm is itt volt. Na, az nem volt rossz.
2018. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!