Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerettél valaha úgy egy...

Szerettél valaha úgy egy veled azonos nemű barátodat, hogy már már azt érezted vonzódsz hozzá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Konkrétan beleszerettem, mint még előtte senkibe, és még mindig. :) Nem könnyű feladat, de már haladok, hogy viszonzott legyen... :) (Lányok vagyunk.)
2011. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2011. máj. 25. 22:25
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert igazából én is valami hasonlót érzek... szintén mindketten lányok vagyunk.

De én úgy gondolom ez nem helyes. Mármint két lány... És eddig el sem tudtam volna képzelni magamról hogy ilyesfajta vonzalmat érezzek...

Ez nagyon nem jó....

2011. máj. 25. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:

17 és 19.

Ugyan már... :) Az helyes, amit te helyesnek érzel. Nem szabad a külvilág véleményével foglalkozni, csak saját magadnak kell elfogadnod magad. Az egész a fejedben dől el. :) És hidd el, ebben semmi rossz nincs. Semmivel sem kevesebb vagy több, mint egy "normális" férfi-nő kapcsolat.

2011. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,velem is előfordult. Csak nekem közbe volt/van barátom. Nálunk is 17-19 a felállás :)

És szintén lány vagyok. Barátok vagyunk a lánnyal(aki nem hinném,hogy az előttem író,de az is lehet xD)de mivel nekem kapcsolatom van,így nem szándékozok vele tovább menni. Azt tudom,hogy ő olyan beállítottságú,hogy érdeklik a lányok is, de nem tudom hogy irántam is érez-e "olyat"

Próbálj vele beszélgetni az ilyesfajta kapcsolatokról,hogy mi a véleménye, sok sikert!:)

2011. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sok sikert? :D Jézusom, én félek ettől. XD
2011. máj. 28. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse:)
2011. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!