Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Undorodnátok tőlem? (fiúk...

Undorodnátok tőlem? (fiúk segítségét kérem inkább) (bőv lent)

Figyelt kérdés
12/Lány vok! és 53kg nem nagyon látszik meg rajtam mindenki el is hiszi ha letagadok 6-7kilót. de nagyon narancsbőrös a lábam! Mit vegyek fel hogy ne látszódjon! (csak a combom olyan )
2010. jún. 21. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nő vagyok, de biztos vagyok benne, hogy nem undorodnának tőled.
2010. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

fúúúú te nagyon undi lehet!!! sztem ne is menj ki az utcára! xD

18/F

2010. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 evesen nem hinnem, hogy narancsbörös lennel, masreszt meg nem kene meg a fiukkal foglalkoznod, fökent nem nekik a comboddal.
2010. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Pl térdgatyát. :)


De amugy itt a nyár, sportolnál egy kicsit, nagyon szép combjaid lennének nyár vége :)

2010. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kép?:)

13/F

2010. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Rózsaszín hellokittis cuccot. Az ilyen felszínes 3,14csáknak tökéletesen jó.
2010. jún. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
basszus ennyi bajom lenne mint neked :D szerintem is inkább mutass egy képet mert 12 évesen narancsbőr sőt 53 kilóval? 61 kiló vagyok 14 éves és nekem nincs narancsbőröm, sőt a magasságom miatt el is osztódik ez a súly, de tényleg, szerintem az a baj magaddal, hogy túl tökéletes akarsz lenni. ne gondolj rá milyen a lábod, nem lehet olyan túl vészes.
2010. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hehe most akarom írni hogy ne törődj ijenekkel mert mindenhol csak ijen narancsbőrös meg egyéb esztétikai reklámok vannak hogy vegyél ijen izét mert csrepes a szád satöbbi, na pont most látom itt az oldalon is van egy ijen reklám :D

12 évesen nemtudom hogylehetne neked ojanod meg miért akarsz annyira a fiúknak tecceni de szerintem akinek teccel annak ígyis.

hameg nagyon zavar csak vegyél fel ojan ruhákat amiben nemlátszik.

2010. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lool én 14 évesen vok 55 kg és egyáltalán nem nézek ki kövérnek! Mindenki 40-45kg-osnak néz xD


14\F

2010. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!