Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ez jön be a fiúknak? Ti...

Most ez jön be a fiúknak? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1.Festett szőke ombre haj,hát középig ér,kék szem.Nagy fenék,kicsi mellek.Szertornázik és zongorázok.Bármilyen helyen képes twerkelni.Közvetlen,ha valami sikerül neki nagy arca van.Gazdagok


2.(nem én) vállig érő világos barna haj,mogyoró barna szem,szeplői vannak.Türelmes,benne van a hülyeségekbe is.Pozitívan gondolkodik viszont,nem síkoltozok hogy "huuu legyen mindenki pozitív vagyok és én is az vagyok".


2018. szept. 4. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Kész szerencse, hogy nem csak ez a két lehetőség van.
2018. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-es hát ja.Am ha záro jelbeteszed hogy (nem én)egy kicsit gyanus hogy te de am ha féltékeny vagy a másik csajra akkor ird azt.Amugy nekem bejönek a szeplök ;)
2018. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!