Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek a Diána névről mi/ki...

Nektek a Diána névről mi/ki jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
Nekem egy gazdag,letisztult,aranyos kislány/nő

2018. szept. 17. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem. Teljesen átlagos, alsó-középosztálybeli Diánákat ismerek: egy darabos lovasoktatót meg egy műkörmöst, aki harsányan öltözködik, lildben vásárol és panelban lakik.
2018. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
nekem a dianás cukorka
2018. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
Nekem az elsőszülött lànyom neve ès Diana hercegnő.Gyönyörű,nőies nèv,a nap szòból szàrmazik,jelentése ragyogó.
2018. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, kellemes név; egy szép, kedves, barátságos, laza, de okos lány jut róla eszembe. Mármint a lazát úgy értem, hogy nem parázik, nem idegeskedik rá a dolgokra, hanem olyan könnyeden áll hozzá a dolgokoz; nem görcsös, nem egy stresszes, hanem egy békésebb, boldogabb, szabadabb, nem frusztrált embert képzelek ehhez a névhez. Tehát a lényeg h nem frusztrált, hanem nyugis, többnyire meg boldog:)
2018. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Hold római istennője.
2018. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
84%

Miért,te nem vásárolsz a Lidl-ben? A te gyerekeid vagy a kérdező gyereke nem fog a Lidl-ben vásárolni és nem lakhat panelban?


Attól függetlenül,hogy kinek mi jut eszébe egy névről még aki viseli átlagos életet fog élni. Attól hogy tr nem Diánának,hanem Annának,Sárának vagy bárminek nevezed a gyereked,amihez pozitív dolgokat társítassz, simán lehet a gyereked pl.kövér,kancsal,pincér,közmunkás,hajléktalan,prosti,bármi. Egy nevet nem lehet elítélni és név alapján sem lehet ítélkezni.


Pl.VV Fanni prosti volt,a normális Fanni névvel, Kozák Danuta meg sikeres sportoló a cigányos Danuta névvel.

2018. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem gazdag, visszafogott, szerény, visszahúzódó, szép, kedves és aranyos lány.
2018. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Scooby Dooból a vörös csaj.
2018. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6

Hepcia helyett az értő olvasást javaslom. Sokat segítene neked az életben.

2018. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Wonder Woman, alias Diana Prince, Themüszkira hercegnője. Amúgy jó kis csaj!
2018. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!