Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitol lesz boldog az ember?

Mitol lesz boldog az ember?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a baj velem. 24 eves no vagyok, vezetoi pozicioban egy kulfoldi szoftware fejleszto cegnel, jo fizetesem van, jo helyen lakom (bar epp egy masik orszagba tervezunk koltozni), van egy jo parkapcsolatom megsem vagyok boldog.


Ugy erzem hogy soha semmi nem eleg, ez abbol is fakadhat, hogy anno a szuleim nagyon maximalistak voltak velem, napi szinten utottek vertek es lelkileg is bantalmaztak mert nem tudtam soha teljesiteni az iskolaban emellett sosem ertettek meg a donteseimet (nem figyeltem oran mert untatott a tanar, realisan latom a vilagot es nem vagyok az az ember aki ossze vissza nyalta a baratai es tanarai segget, voltak barataim konnyen baratkozom, de nincs igenyem sokeves baratsagokat epiteni, tehat mikor hogy jon ki). A mai napig mikor egy ujabb lehetoseg elott allok mindenki negativan viszonyul hozza es csak lehuzzak az otleteimet illetve elbizonytalaitanak ahelyett hogy tamogassanak hiszen lathatjak hogy eddig is bejottek a szamitasaim. Kerdem en mi ertelme van panikolni mindenert.



2018. szept. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most az alapkérdésre válaszolva teljesen szubjektív és egyénenként eltérő.

Lehet ez


- Egy étel v gasztronómia.

- A család.

- Egy hobbi v érdeklődési kőr.

- V milyen elhivatottság v szenvedély.

- V milyen tudás iránti vágy.

- Utazás.

- Vallás.

- Sport.

- Valamilyen karitatív tevékenység.

- Zene

- Valamilyen kulturális dolog pl színházba járás.

2018. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Depressziós lehetsz. De nem vagyok orvos.

Lassítanod kellene. Bár egy ilyen komoly software cégnél ez nem kivitelezhető. Ha Te is Budapesti vagy írj és megiszunk egy italt. Ez egy 20 perces barátság kezdete lehet, aztán folytathatjuk. Én nem keresek komoly kapcsolatot. F/42.

Írj privát.

2018. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elek. Lehet hogy depresszios vagyok, de mitol?

Nem tunik ugy hogy lenne ra okom.


Illetve lassitani a munkammal nem tudok mert meg sok mindent szeretnek elerni, illetve karriert is akarok valtani, mesterseges intelligencia fejlesztessel akarok foglalkozni a jovoben, igy a mostani helyzet meg nyugisabb mint a jovoben lesz:D

2018. szept. 20. 09:21
 4/4 Bogus20 válasza:
Az egyik az az, hogy már babakorában megtanul az ember egyszerű dolgoknak örülni, és nem mindig valami újra vágyni.. de ehhez az kell, hogy a szülő ne halmozza el állandóan új ajándékokkal és hagyja önállóan játszani. A másik meg mint ahogy írod ment a büntetés-jutalmazás, és ez könnyen olyan vágányra vihet, hogy nem azért cselekszel valamit mert maga a cselekvés örömet okoz, hanem, mert várod rá a reakciót, és a dicséretnek élsz, azaz egy szerepet játszol, ami sok embernek tetszik, csak lehet neked nem... Bár az utolsó mondat ennek ellentmond, de itt is a jó ötletre azt várnád hogy pozitívan reagáljanak... Ezek csak ötletek, nem látom át a helyzetedet, de hátha segít valamit.
2018. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!