Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy bárkit le...

Miért van az, hogy bárkit le tudok oltani?

Figyelt kérdés
Pontosabban azt nem értem, hogy ha bárki megpróbál beégetni vagy ilyesmi azt pikk-pakk leoltom, úgy hogy meg nem áll a lábán. Tévedés ne essék nem tahó módon lealázom, hanem nagyon kényelmetlen helyzetbe tudom hozni. Sose neveltek belém ilyeneket, kulturált családban nőttem fel. Néha magam is szégyellem, mert látom hogy rossz neki, de valahogy nem tudok uralkodni magamon ha b@sztatnak.
2010. jún. 22. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is hasonló cipőben járok, sokszor bántok meg önkéntelenül embereket.
2010. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretnék ilyen lenni. :D Mert nekem meg nem jut eszembe semmi olyankor :D
2010. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
sztem ez nagyon hasznos tulajdonság, sokszor ez kell az embereknek, örülj neki :) ha van kedved írhatnál példákat :)
2010. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
én is szeretnék ilyen lenni:(
2010. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
mondj pár dolgot!!! adj tippeket!hogyan csinálod? miket mondasz??? szükségem lenne rá
2010. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
nekem is írhatnál példákat, hasznos tulajdonság:D ha valaki piszkál, akkor még jó, hogy megvéded magad.
2010. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer majd csak emberedre akadsz. Nem igazán jó mentalitás, próbálj számolni először, hisz ezzel csak sértegetsz, megbántassz embereket.
2010. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Ez szerintem tök jó.Engem a sógór csesztet,de szívből gyűlölöm,állandóan teszi a fejét.


Írj példákat,nagyon várjuk!:)

2010. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Aaa az nagyon joo en is tudok de azert nem mindig :D:D
2010. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez vagyok mint te. De egyébként, akik itt kérik hogy pl. te is adj tanácsot, azoknak üzenem, hogy szerintem ez nem eltanulható dolog. Olyan ez, hogy valaki meg se szólal de már tud vicces lenni, valakinek a viccein meg sírni se lehet mert erőltetett. Mondjuk annyiban jó, hogy én tudom azért kontrollálni magam. Tehát ha tényleg vki viccnek szánta nem oltom le, de ha nem akkor aztán adok az érzésnek:D...Ezért nem is szoktak engem oltogatni, mert én viszont be is alázom. Sajnos én ilyen vagyok.
2010. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!