Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az önbizalom szerintetek...

Az önbizalom szerintetek bárkit megszépithet?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogyha van például egy elképesztően ronda srác vagy lány , egy elefánt méretű önbizalommal, akkor az a személy ' átalakulhat ' ( mint egy optikai csalódás ), egy jóképű és vonzó személlyé ? Persze ez kissé fogas kérdés, mivel hogyha ez lehetséges akkor mi hogyan vennénk észre, DE egy nagyobb erőfeszitést téve mégiscsak találhatunk egy pár személyt az életünkben, aki nem felelne meg érdekes módon az eddigi elvárásainknak és mégis hihetetlenül tetszik vagy vonzódunk hozzá


Például az illető egy kissé pocakos, hip-hop-os stilusú srác és mégis vonzódunk hozzá, pedig nekünk az izompacsirta diszkós tipus volt az ideálunk.....és mégis..... szóval remélem érthetően irtam le , egy páran úgyse értik ha nem figyelték meg egy kicsit az életet vagy még nem tapasztalták


2010. márc. 23. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, ezt már tapasztaltam
2010. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szerintem ilyen ember vagyok. Annyian mondták már rám, hogy csúnya vagyok. Engem ez sose érdekelt, az önbizalmam akár az acél. És most jobban megismertek, akik eddig az elsők között szekáltak, és teljesen máshogy viszonyulnak hozzám. :)

Tényleg nem vagyok szépség, tudom magamról, de akit akarok, megszerzem. :)

2010. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

engem taszít ha valaki olyan öntelt mint az előző hozzászóló.

17L

2010. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rám azt mondják szép vagyok, de szerintem hülyeség :D ugyhogy ez féligmeddig igaz, ha bizol magadban akkor oké. de amugy meg azt se tudhatod, hogy a másik igazat mond-e és nemcsak azért mondja, hogy ne nyafogj már, hogy milyen ocsmány vagy.... :(
2010. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16:21- nem tappintottál rá a lényegre


Ismerem a fajtád, egész nap nyafogtok, hogy nem vagytok szépek s a többiek el kell mondják vagy 11szer, hogy kissé lenyugodjatok, de ez nem épp az amiről én beszéltem


Különben egy ilyen nyápic csajszi nekem sose tűnne vonzónak

Ennyi

2010. márc. 23. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
IGEN nagyon is meg tudja szépíteni a nőket meg hát vonzódhatnak olyan férfihoz is aki pocakosabb, múltkor egy olyan lányt láttam aki molettebb volt de inkább Őt néztem mert mosolygott és sokkal aranyosabbnak tűnt, mint a többi nyafogós csajt akik el vannak a pletykáikkal meg azt nézik ki hogy néz ki és cikizik, tehát ha van valakinek önbizalma az még kevés, ha nem tudja megmutatni, hogy tud mosolyogni, mert hát a külsőn lehet változtatni és itt értem a testalkatot akár, de fontos, hogy ne kényszerítsünk senkit se rá, mert ha akarja akkor majd csinálja, problémák szoktak abból adódni ha valakire rákényszerítünk valamit. És tényleg ha van valakinek önbizalma az sokat segíthet, de ne mást adjon hanem csak saját magát én pl büszkén újságolom, hogy 19 éves fejjel meséket nézek régi meséket, szóval azért ez is hozzá segít a boldog élethez ha nem egy álcát veszünk fel, azért remélem valamit ki lehet hozni ebből a blablából :)
2010. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ha az ember az önbizalma miatt csak úgy "sugárzik", akkor változtathat az rajta.

Mondjuk a külsején azért aligha.

De az emberek máshogy fognak hozzá állni.

2010. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!