Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek megsértődni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert édes a kibékülés :)
2018. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert babusgatást, és pozitív visszajelzést várnak. Ha megsértődik, akkor kitud kényszeríteni, zsarolni olyan szavakat, amit hallani akar.
2018. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És az olyanok, akik látnak valamit, ami nem tetszik nekik, hiába nem nekik szólt? (legyen az egy kép, hozzászólás a facebookon, vagy akár egy kérdés ezen az oldalon)
2018. szept. 26. 11:01
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
CSAK!!4!
2018. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez utóbbi igen tartalmas és informatív válasz volt. :D

Félek hogy betalált a kérdés. :P

2018. szept. 26. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Ki hagytad hogy azért is megsértődnek sokan egymásra, mert különböző személyiségűek/gondolkodásúak/ízlésűek.
2018. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tényleg, van olyan is.
2018. szept. 26. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert az egojukkal azonositjak onmagukat, es az ego folyton konfliktusokat keres.


Ha valaki "rosszat tesz", akkor en virtualisan jobb vagyok nala, es ezt a kielegito erzest minel tovabb fenn akarom tartanai. Ha megsertodom rajta, azzal emlekeztetem a masikat a "rossz" cselekedetere.


Aki szeret megsertodni, csak ontudatlan szerepeket jatszik egoja vedelme erdekeben.

2018. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
JA, te akkor inkább arra a jelenségre gondolsz, mikor ha valakinek nem inge ne vegye magára. Pl. épp ma találkoztam egy kvízzel, amiben autó alkatrészeit kellett felismerni, azzal a jelszóval volt a játék, hogy ezt a nők biztos nem tudják megoldani hibátlanul. Erre áradtak sértődött a kommentek nőktől, amikben kikérték maguknak ezt a feltételezést. Ezen nagyon jót nevettem.
2018. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akármilyenre gondoltam.
2018. szept. 26. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!