Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az álmaimra (nem az alvósra) gondolok akkor elérzékenyülök?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 21:52
 1/3 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia kérdező!


Erre a kérdésre elég nehéz a válasz mert a pszichológiai válas nagyon hosszú és a pszichológiai alapokat is ismerni kellene.

De egy jótanácsot tudok adni, figyelj az ilyen érzésekre, gondolkoz nagyon sokat, hogy mi válthatta ki, ne fogadj el válasznak mást, mint amit saját magadon is tapasztalsz. Az ilyen érzéseket megérzések, hatodik érzék is szokták kísérni, ezek sokat tudnak segíteni a mindenapi életben.

Én is ilyen voltam, sokszor elsírtam magam és nemértettem, mert semmilyen érzés nem indokolta ezt.


Legyen szép a napod!

2018. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán azért, mert érzelmes vagy? :)

Bár van, aki érzelgősnek nevezne inkább, de én inkább hiszek a fentiben. :)

2018. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális és akinek nem az egész egyszerűen érzéketlen vagy csak nem álmodik.
2018. okt. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!