Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában mindenen elérzékeny...

Bellabo kérdése:

Mostanában mindenen elérzékenyülök, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Régen olyan voltam mint egy szikla, semmi könnyek,se egyéb. csak boldog voltam és komoly..most ha egy olyan zenét hallgatok ami szép vagy rosszabb emlékeket idéz fel már könnyezek..nem tudom van e hozzá köze vagy egyéb de tavaly februárban összejöttem egy sráccal akivel 6 hónap után szakítottunk de már újra együtt vagyunk mert két és fél hónapot bírtuk egymás nélkül addig végig futott utánam..voltam depressziós stb..Lehet hogy emiatt van ez az egész? ÉS hiába erőlködöm nem tudom visszafogni az érzéseim mint régen...Mit tudok tenni a könnyen elérzékenyülés ellen? :(

2018. márc. 20. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi lehagytam de 16/L
2018. márc. 20. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyatekos lettel
2018. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ilyesféle értelmes kommenteket mellőzzük légy oly szíves.
2018. márc. 20. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy, ez a normális. :)
2018. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!