Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kéne elkezdenem ha...

Hogyan kéne elkezdenem ha zenélésből szeretnék megélni?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam kb 4 évig zongoráztam, aztán meg neki fogtam hegedűlni de abba hagytam ,mert úgy éreztem ,hogy nem az a nekem való hangszer. Most gitározom egy ideje kb olyan haladó, felső haladó szinten. Zenélésből szeretnék megélni csak nem tudom hogy hogyan kéne elkezdjem. Eddig egy koncertem volt egy táborban. Régebb kerestem bandát de egyik se akart komolyan venni a bandából. Gondoltam arra is hogy én is a YouTubeal kéne kezdenem de rájöttem hogy már egyre kevesebben nézik a YouTubeot szóval légyszi írjatok hogy szerintetek hogyan kezdjek neki

2018. okt. 3. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"de rájöttem hogy már egyre kevesebben nézik a YouTubeot"


semmiképpen se az intellektusoddal próbálj nyerni.

2018. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Robbanj be az X faktorban gitár + ének kombinációval. Akár úgy, hogy keresel melléd egy énekest.
2018. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
meg egy gitárost!
2018. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 veterán vas ***** válasza:
61%

Kiteszed magad elé a gitártokot az utcán, és hozzáfogsz játszani.

Ha tetszik az embereknek lehet, hogy meg fogsz belőle élni.

Nem biztos, csak lehet.

Talán

Esetleg.



Vagy nem.

2018. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Elektromos gitár, karcos torzított soundra alkalmas pedál, jó fej és kombó, vezethető dobos, basszer, énekes, na meg felhőtlen hódítói öntudat a kötelező őrült fej mellé.
2018. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Én azt ajánlom, hogy tanulj, és hobbiszinten folytasd a gitározást/bandakeresést, írj dalokat, stb. De mindenképpen legyen egy szakmád mellette. Zenélésből nagyon kevesen élnek jól, ez egy nagyon tehetség és szerencsefüggő iparág. Lehet, hogy sose találkozol megfelelő emberekkel, ahhoz hogy bandát alapíts!


Milyen zenét játszol? Aku és elektro is megy? Hány éves vagy? Melyik megyében/városban laksz? Hol/minek tanulsz?

2018. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) 6-osnak 1. alternatív 2. Igen 3. 14 4. Kolozs megye de jövőre átköltözünk Pestre 4. Jelenleg matek-infón vagyok de mivel alternatív suliba megyek ezért felveszem a zenét
2018. okt. 4. 11:31
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél egy DAW-t meg néhány midi kontrollert, találj ki magadnak valami bugyuta DJ nevet aztán csinálj faék egyszerű gagyi disco zenét. Ebből meg lehet élni egyik haver is csinálja.
2018. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha többször rá tudod kényszeríteni sok emberre, hogy hallgassa, akkor megszeretik és tied az a sok ember, legalábbis amíg elég valami nem tolakodó hirdetést mutatva játszani a zenédet youtubeon. Meg persze lesz, aki deezeren, itunesban, satöbbiben meg is vesz egy-egy tracket, ill. az átalánydíjasokból is folyik be ugyanilyeneken.


Az, hogy téged nem szívesen néznek youtubeon, csak a te térfeleden tartja a labdát, a youtube népszerűsége ettől még töretlen.

2018. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 veterán vas ***** válasza:

Úgy látom, nem csak a hangszer választással, de a matematikával is gondjaid vannak!

Számoljunk!

Te most 14 éves vagy. ;)

Általában 6-7 éves korban kezdődik a hangszeres zene oktatása.

Ha 4 évig zongoráztál, és a hegedűt 1 év alatt meguntad, akkor legjobb esetben is, max. 2 éve gitározol. Ennyi idő alatt eljutottál, a "felső haladó szintre"... :O



Gyorsan írj egy másik "sikertörténetet", de valami hihetőbbet!

2018. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!