Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes elkezdenem balettozni?...

Érdemes elkezdenem balettozni? 16/L

Figyelt kérdés
Hobbi szinten szeretném elkezdeni, tudom már elég késő, de szüleim soha nem voltak ilyen irány felé nyitottak, és ezt nagyon is bánom. Már régóta érdekel, és most helyet is találtam ahol nyíltórára betekintést engednek, szóval érdemes-e elmennem, vagy ne fecséreljem az időmet ilyenekre?

2018. febr. 22. 23:28
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én mindig is balettozni akartam, de ugyanaz a problémám, mint neked... szerintem érdemes lenne belekezdened, hiszen ez az amit akarsz. Max nem tetszik és abbahagyod. De én nem kezdeném el egyedül, inkább rávenném valamelyik barátnőmet, hogy jöjjön el velem. 16/L
2018. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes! Én is 16 évesen kezdtem el, és annyira beleszerelmesedtem, hogy az életem részévé vált a tánc, pedig húsz évvel idősebb vagyok már nálad. A balett mellett más stílusokat és technikákat megtanultam, persze mindnek alapja a klasszikus balett. Nagyon jó kitartásra, önfegyelemre nevelő, emellett nagyon szép alakot és izomzatot formál és sok örömet ad a művészi mozgás, valamint testudatot, kreatívitást, önkifejezés egy módját. Szóval csak azt tudom mondani, hogy próbáld ki, veszítenivalód nincsen.
2018. febr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Akkor ráveszem a lányokat, és megtekintünk egy órát!
2018. febr. 23. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz válaszolni az ilyen 'érdemes-e' kérdésekre. Persze, hogy érdemes, ha akarod csinálni. Mondjuk ha nem akarnád, nem érdekelne valsz föl sem tennél ilyen kérdést.

Én 12 éve járok balettra, nagyon szeretem. :) (Ha esetleg elkezded tudok ajánlani jó helyeket, tanárokat Pesten.)

2018. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy Miskolci vagyok, de azért nagyon szépen köszönöm.
2018. febr. 25. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!