Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egyik baratom mindig azt...

Az egyik baratom mindig azt irja hogy HAGGYUK (nem tudom mar lassan toleralni ezt a kifejezest ebben a formaban) ?

Figyelt kérdés
Igazabol egy picit tetszett a srac ezert sosem mertem neki szolni hogy ez igy nem helyes, aztan vegul mar nagyon irritalo lett hogy egyfolytaban “hagyjuk” helyett “haggyuk”-at irt. Mostmar nem annyira vagyok oda erte de meg mindig nem szoltam neki miatta. Szerintetek szolnom kene? Vagy inkabb hagyjam tudatlansagban elni?

#probléma #Haggyuk
2018. okt. 17. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tetszik-e a srác vagy sem, ezt ne hagyd. Amikor legközelebb ír, te a jó helyesírással írd vissza, ha konkrétan nem is szólsz rá direktben.


Mondjuk szakító szövegnek is jó:

"Különben a haggyuk, az hagyjuk! Elegem van ebből, és belőled is." :)


Ha irritál, említsd meg. Nem jó sokáig kerülgetni a kását, mert csak félreértéseket szül. Tapasztalat. Egyébként ebből magad is láthatod, hogy kis dolgok is mennyire elmérgesedhetnek.

Nyilván, nem ez határozza meg, hogy milyen ember, de ha zavar ez téged, és megemlíted, nem mellesleg, ő a jó barátod, akkor nem sértődik meg rajta.

2018. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hagyjuk* ennyit írj neki.

és ki nem szarja le ha besértődik.

2018. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj érte, csak óvatosan.

Amúgy - az ékezethibákon kívül - 8 hiba van az írásodban. Kicsit magad is fejleszthetnéd.

2018. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hú engem meg az ékezetek hiánya kúr fel agyilag nagyon :D de én merek szólni mivel nem tetszel nekem, hogy HASZNÁLJ ÉKEZETEKET!

A szavak így nem értelmesek, hivatalosan nincs olyan szó, hogy baratom. az barátom. az a betű nem á betű. ez két különböző betű :D ennyire nem lehet valaki lusta

2018. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!