Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit jelent, hogy...

Szerintetek mit jelent, hogy tegnap álmodtam valakivel, akit régebben csinosnak találtam, de igazából semmilyen kapcsolat nem volt köztünk? Álmomban átöleltem, majd elváltak útjaink.

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt ismertem meg. Aranyos és csinos. Néha találkozunk, és egy-két szót váltunk, majd megyünk tovább, egyikünk sem keresi a másikat. Pár napja valaki megemlítette a nevét, és tegnap este a semmiből előtűnt az álmomban. Neki a való életben férje és gyereke van, és én is már jó ideje élek boldog párkapcsolatban. Az álomban semmi szexualitás nem volt. Nem kívántam őt, ő sem engem. Egyszer jött oda, mintha meg akarna csókolni, de aztán elment. Én később utána mentem a fürdőszobába. Igaz, meztelen volt, de nem érdekelt. Odaléptem hozzá és hosszan, szorosan magamhoz öleltem. (Ő nem ölelt vissza). Úgy éreztem, muszáj ezen az ölelésen keresztül elmondani, hogy mennyit jelent számomra. Erre ő azt válaszolta, hogy "ilyen erősen én is tudok ölelni". Én lefejtettem a karomat róla, és kimentem a fürdőszobából. Reggel, amikor felébredtem, úgy éreztem, nagyon hiányzik nekem. Álmomban sem állt szándékomban megcsalni a kedvesem, most sem. Ráadásul igazából nem is ismerem ezt a nőt, csak mindig is csinosnak találtam. Gondolom, azért jutott eszembe megint, mert hallottam a nevét. De miért csak pár napra rá álmodtam? És persze volt már rá példa máskor is, hogy hallottam valakinek a nevét, akit rég láttam, vagy akivel rég beszéltem, mégsem álmodtam vele utána. Vajon ő miért ilyen fontos?
2010. jún. 24. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hittem hogy rólam van szó, majdnem infarktust kaptam. De nekem nincs gyerekem. Huuh


Szerintem csak azért álmodtad ezt, mert tudat alatt szereted, mint egy nagyon jó barátot. Lehet lefekvés előtt eszedbe jutott az amikor valakivel beszéltél és szóba került. De olyan hirtelen, hogy már nem is emlékszel.. És talán ezért álmodtad ezt, mert elalvás előtt pont ez foglalkoztatott..

2010. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:) Elnézést, nem állt szándékomban senkinek sem kiakasztani a szívét. Nem is gondoltam, hogy ilyen általános leírásból valaki magára gondol. Fene, ezek szerint nem egyedi ez a kapcsolat! :)


És biztosan így van. Köszi a választ. Lehet, hogy előző életemben nagyon jó barátok voltunk és arra emlékszem. ;)

2010. júl. 5. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!