Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha 2 cica nem fog...

Fecske Fanni kérdése:

Mit tegyek ha 2 cica nem fog kijönni egymással?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy cicám ma fél éves és sokat van itthon egyedül szóval úgy döntöttünk hozzunk mellé még egy kiscicát. Az a cica három hónapos és jövőhet pénteken hozzuk el. Lehet hogy kifognak egymással jól jönni de mi van ha nem? Ebbe szeretnék segítséget kérni olyantól akinek már volt ebbe tapasztalata. Alomból 2t vettünk és külön kajás taljuk is lesz. Csak nem szeretném hogy féltékenyek legyenek egymásra. Válaszotokat előre is köszönöm!

2018. nov. 16. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne. Görcsölj. Rá.
2018. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem csak nem tudom mit tegyek ha még is féltékenyek lennének.
2018. nov. 16. 11:49
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ha mind a kettőjüket ugyanúgy szeretgeted, simogatod, akkor nem lesznek féltékenyek. Az már más kérdés, mit fognak szólni egymáshoz. Mikor mi hoztunk 2 cicát egy nagyobb mellé, egy pár napig nem voltak puszipajtások, de aztán összeszoktak, és ma már nagyon jóban vannak. Hagyni kell nekik időt, egy idő után úgyis összeszoknak. Remélem tudtam segíteni. :)
2018. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze tudtal segíteni köszönöm szépen a válaszod!
2018. nov. 16. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha mind a kettőjüket ugyanúgy szeretgeted, simogatod, akkor nem lesznek féltékenyek".... :D

Aztakqrva... :D Ezt melyik kretén mesekönyvből olvastad? :D

"Remélem tudtam segíteni. :)" Hát nem! :D

2020. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fél éves cica az kölyök még a másik meg méginkább. Lényegében együtt nőnek fel. Semmi gond nem lesz velük.

Ha az egyik mondjuk már pár éves lenne akkor is meg tudnák szokni egymást mert bár szoktak fújni a kicsikre is de nem bántják. Az állatok tudják ha a másik állat vagy akár másik faj egyede még kicsi. Felismerik és nem ugyanúgy viselkednek mint egy kifejlett felnőtt állattal.

De még két nagy macska is kijöhet egymással ha normálisan szocializálódtak. A macska a másikban riválist vagy társat lát attól függően mennyi a kaja. Ha sok a kaja akkor nem rivalizálnak és még a területüket is gyakran hajlandóak megosztani. Viszont ha nincs elég kaja vagy a terület nagyon kicsi akkor lehetnek bajok.

2020. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!