Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudtok adni valamilyen tanácsot?

Tudtok adni valamilyen tanácsot?

Figyelt kérdés
Nem rég fejeztem be egy OKJ-s rendszerüzemeltetői szakmát és az a helyzet, hogy nem érzem magaménak ezt. Az egészet azért csináltam végig, mert belekezdtem. Nem nagyon akartam informatikus lenni, de egészségügyi probléma miatt nem lehettem az ami szerettem volna (volt több is). Az az igazság, hogy úgy érzem nem sok mindent tudok és emiatt óckodom attól, hogy ebben dolgozzak.
2018. nov. 21. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy tanuld meg ezt rendesen vagy kezdj el olyant tanulni ami ennél jobban érdekel.
2018. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Ez egyébként is olyan szakma hogy a önképzéssel nem tartod szinten a tudásod, akkor nagyon gyorsan elavul.

Ha ráadásul nem is érdekel akkor meg minek erőlködsz.

2018. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!