Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez akkora baromság, de valaki...

Ez akkora baromság, de valaki még szokott zenét hallgatva körbe- körbe forogni?

Figyelt kérdés

Szóval betesztek egy zeneszámot és lábon forogtok körbe- körbe és közben álmodoztok. Én már annyira profi vagyok ebben, hogy nem is szédülök, birom 2-3 órán át is ( persze szünetekkel ) és irtó jó érzés, mert olyankor mintha transszba esnék és olyan mintha álmodnék, de én épitem meg, hogy mit álmodok és ki vagyok és miket csinálok

Ez különben rossz szokás, mert nem tudok leszokni róla könnyen, de valaki még van igy ?


2010. jún. 26. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyám szokott körbe-körbe forogva sétálgatni a szobába meg "táncolni" xD és ha szólsz neki meg se hallja..:D nem tudom mi szokott vele olyankor lenni, de én így elég hülyének nézem... xD 24 éves..:D
2010. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2010. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aham, a 4-5 éves gyerekek. 18 felett is szeretünk zenét hallgatva-szédülve álmodozni, de ilyenkor nem körbeforgunk, hanem veszünk egy "teletabit", az megpörget pont annyira, hogy nagyon jó legyen. De a te módszered kizárja a társaságot, elég magadnakvaló emberke lehetsz.
2010. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az első válaszolón lepődtem meg nagyon, vagyis a báttyán, ezek szerint nem én vagyok az egyetlen aki ilyen hülye módon járkál meg "táncol" a szobában magának zenére néha:D mintha magamat láttam volna leírva :D mondjuk én "csak" 19 vagyok de akkoris milyen már:D
2010. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc
2010. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ez egy ősi technika, amire vagy ösztönösen ráérez az ember vagy a lelke emlékszik valamire (pl. lehet hogy mestere volt ennek valaha).

Ma leginkább a szufizmus használja meditációs céllal:

[link]


"A szufi pörgés az egyik legõsibb, legerõteljesebb technika. Olyan mély, hogy még egyszeri megtapasztalása is teljesen megváltoztathat. Pörögj nyitott szemmel, épp úgy, ahogy a kisgyerekek szoktak forogni, mintha lényed legbelseje egy középponttá válna, egész tested pedig egy kerékké, ami mozog - egy pörgõ-mozgó fazekaskorong. Te a középpontban vagy, de az egész tested mozog. "

2010. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Kifelejtettem, hogy a "keringő dervisek" (a mevlevik) az oszmán birodalom legképzettebb, legműveltebb, legnagyobb tiszteletnek örvendő szerzetesei voltak.
2010. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is, ugyanúgy mint te, kérdező, dettóra :D Miért lenne az dedós vagy ovis vagy antiszoc elfoglaltság? Néha magányos tevékenységre is kell időt szakítani és nekem sokszor már fájnak a szemeim a monitortól és az ujjaim a húroktól xD


21/L

2010. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam. 4-5 MP-ig csináltam abbahagytam rosszul lettem, beestem az ágyba és elaludtam XD
2010. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam. :P
2010. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!