Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a baj? Vagyis tudom...

Mi lehet a baj? Vagyis tudom én vagyok. Az, de miért érdemlem Azt hogy ne szeressenek?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve, iszonyú magányos vagyok, nincs semmi sikerélményem. Már 20(lány) éves elmúltam és még nem volt párkapcsolatok, igen egy kövér nem szép ember vagyok. Nincsenek barátaim. Nagyon szenvedek hogy nem tudok senkivel beszélgetni, hogy nem tudom senkinek kiönteni a lelkem. Akinek meg megnyílnék ő is rosszul bánt velem. Van egy álltalános iskolás barátom(lány) , vele végre nagy nehezen meg tudtunk beszélni egy találkozót, nem szoktam inni most ittam is, nevetgéltünk kB jól éreztük magunkat aztán este végén átjött hozzánk még egy utolsó italra erre egyszer csak benyögi hogy volt e már párkapcsolatom valaha, ez engem mi dig is zavart hogy senki nem szeretett eddig ezért Zavarba jöttem és kérdeztem hogy miért kérdez ilyeneket de ő csak erősödött hát megbízta benne és megnyiltam elmomdta az őszintén hogy még 20 évesen szűz vagyok, erre úgy reagált hogy hogyhogy meghogy hogy bírom??

Nagyon rosszul esett nekem. Hogy egyáltalán miért akar ilyen személyesen tudni rólam. Meg ha már megakarja tudni miért csúfúl ki kvázi???

Aztán hallgattam ment valami a tv Ben háttérben és arra meredtem, aztán lekisértem elköszöntünk és nem beszélünk.

Az öngyilkossági gondolkozom, de itt vannak a nyulaim, anyám. Is rosszul viselné, de kB ennyi senki más le nem szarná, észre se venné hogy megdöglöttem és ez még inkább elkeserít, hogy én nem érdemlem szeretetet, barátaim síncsenek



2018. dec. 16. 04:01
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen szexcsetelnék veled. :)
2018. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én csak azt mondanám erre, hogy nagyon kevés az önbizalmad és csak ez zavar össze. A körülötted történő dolgokat Te irányítod ha depressziósnak érzed Magad azt a környezetet is érzékelni fogja és úgy állnak Hozzád, nem azt akarom mondani, hogy húzzál magadra egy álarcot ami mindig boldog, mert annak belülről kell jönnie. Egy érzést egy álarc nem fog eltüntetni vagy ép kimutatni a világ felé.

A szeretetet pedig mindenki megérdemli függetlenül attól, milyen ember is, de van aki eltaszítja magától, mert lehet, hogy fél tőle. Ehhez mindenki másképpen áll hozzá attól függ mi történt vele az életében.

2018. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!