Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Hogyan higgyek...

Mit tegyek? Hogyan higgyek önmagamban?

Figyelt kérdés

20/F


Neharagudjatok, hogy kicsit hosszú lesz, de segítségre van szükségem, tanácsra. Olvassátok el az egészet kérlek.


Na: Az utóbbi időben sokat csalódtam lányokban, a legjobb barátomban. Állandóan csalódnom kell. Igazán nem csinálok senkinek semmi rosszat, próbálok másokon segíteni ahogy csak tudok.


Voltak párkapcsolatjaim, de nem tartottak tovább mint 1 hónapot. Csak smárolás volt, ölelés, semmi több. Most az utóbbi időben nincs nagyon szerencsém olyan lányra, hogy kimehetnénk valahova szórakozni. Jobban megy nekem az interneten írogatni, de itt is kevés esély van arra, hogy vissza ír. Élőben megszólítok lányokat, de témát nem tudok adni, amiről beszélnénk. Nemrég kellett volna mennem egy találkozásra, el is mentem, és a lány nem jött el, máig nem adott választ arra, hogy miért nem jött el, mi történt stb. Aztán a legjobb haveromban csalódtam, aztán még egy lányban.


Régebben olyan jó kedvvel voltam az élethez, de most, hogy ennyi csalódás ért az utóbbi időben, olyan zenéket hallgatok, ami erőt adnak, kisírom magam. Miért sírok? Se barátok, se barátnő, szüleimmel nem beszélek, se a nagyszüleimmel, magamba vagyok zárkózva, azt érzem, hogy feladom. Olyan rossz érzés másokat látni, hogy boldogok, vannak barátnőjük, boldogok, és már komoly a kapcsolatuk.


Nem tudok, hogy hogyan higgyek magamban, hogy én is boldog lehetek egy lánnyal, és elveszitem vele a szüzességemet, és egy életre szóló szerelem lesz ebből.


Tovább: Nehezen tudok megbízni emberekben, mindenki csak hülyének néz engem, amit baromira nem szeretek. Szeretnék bulizni, elengedni magamot, élvezni az életet. Nincs kivel kijarni szórakozásokra, bulizni. Ha nem is látszik rajtam, de szenvedek legbelül, és senki nem tud róla, csak én. Szeretnék ezen javítani, hogy jobb felé forduljon az életem. Voltam pszichológusnál, de sokat nem segített.


Szűz vagyok, nem jön le teljesen a bőr merev állapotban, ez is bánt. Urológusnál voltam, és műtétet ajánlott, de előtte mondta, hogy nem olyan nagy a baj, de hogy tornáztassam. Tornáztatom rendszeresen. Hallottam, hogy a kókuszos krém segítene erre. És ez [link]

Ebből több fajta van. Ez is segítene a problémámon? Mindenképp szeretném elkerülni a műtétet.


Mit tegyek? Kérlek segítsetek rajtam. Kétségbe esett vagyok. Próbáljátok minden egyes bekezdésre választ adni.


Nagyon szépen köszönöm.


2018. dec. 21. 19:03
 1/2 anonim válasza:

Az életben vannak olyan dolgok, amiket egyszeren el kell engedni és nem kell görcsösen kapaszkodni beléjük.

Néha bizony bele kell törődnünk a dolgokba.

2018. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sokat jártam el bulizni az időkben, de ha valaki egyedül bejött valahova, mindig tudott valakivel vagy valakikkel beszèlgetni. Èn is ha elmentem egy barátnőmmel mindig egy csapatnál kötöttünk ki egy óra múlva. Nem hinnèm, hogy az ismerőseid közül nem megy el veled valaki. A barátnő, vagy egy kapcsolat nem lètfontosságú, ha akar jön az magától is, ha látsz boldog párokat az lehet csak egy felszín, az exemmel is sokan mondták hogy álompárok vagyunk meg sokan irigykedtek, de ez csak egy felszín mert otthon ott marrtuk egymást ahol csak lehetett.

Az èletre szóló szerelem nagyon kevèsnek jön egyből, ebben ne is remènykedj hogy akivel lefekszel az èleted vègèig szeretni fog:D (bár nincs kizárva, de ilyen mesebeli világban ne èljünk már 20 èvesen) ennyire tudtam kb válaszolni.

2018. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!