Rávennéd magad?

Figyelt kérdés
Ha olyan helyzetbe kerülnél, hogy a saját és/vagy családod élte múlik rajta, megennéd a kedvencedet? Háború, hajótörés,repülő katasztrófa,... esetén?

2018. dec. 29. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Soha! Ez olyan, mintha egy családtagomat enném meg.
2018. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy megennem! Mmmmmm!
2018. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most persze azt mondja az ember, hogy ki van zárva.

De ilyen helyzetben ki tudja, mit hozna ki a helyzet az emberből... Ha meg is hoznék egy ilyen döntést, nem az lenne a személyiségem, aki ma vagyok.

De a kanapéból persze könnyű...

2018. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb támadná meg a kutya az éhségtől a gazdát, mint fordítva! Kérdés, hogy ki győz.
2018. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Saját élet esetèn nem.
2018. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most karácsony után belakva nyilván az első gondolat az, hogy soha. De ha nekem nem lenne mit ennem, akkor a kutyának sem. Ergó azt is végig kéne néznem, hogy ő éhenhal, arra pedig nem lennék képes. Ha 100%-ig biztos lennék benne, hogy ő semmiylen táplálékhoz nem juthat akkor biztosan kioltanám az életét, nem bírnám végignézni ahogy éhen pusztul szerencsétlen. Ha nem az én kutyám lenne akkor biztosan megenném abban a helyzetben de azt tényleg nem tudom, hogy a saját kutyámat meg tudnám e enni.
2018. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzet, ki tudja mit hoz ki az emberből... ugyan már. Aki vadállatias szintre süllyed egy nehéz helyzetben és nem marad semmi önkontrollja, az le van maradva a fejlődésben.

Én pl. pontosan meg tudom mondani magamról, hogy nem, nem enném meg a kutyámat, még akkor sem, ha már elpusztult volna (mondjuk a "balesetben). De még az aranyhalamat sem valószínű, hogy megenném.

Sőt, emberi vagy bármilyen más tetemből SEM ennék. Még ha le tudnék is fejteni 1-2 adag húst anélkül, hogy halálra okádom magam közben, és meg tudnám sütni és meg bírnám enni és még mindig nem okádnám magam halálra tőle, akkor sem tartana ki túl sokáig.

És ugye nem mindenki egy -20 fokos hegytetőn marad magára, mint ahogy ez egyszer történt egy filmben, így tartósítani sem lehetne a húst, ergo az égadtavilágon semmit nem érnék azzal, ha EGYSZER ennék belőle valamennyit.

Kivéve persze, ha már bomlásnak indult (márpedig a halál beállta után ez azonnal elkezdődik), és benyalok vele valami jó kis fertőzést, amibe belepusztulok pár napon belül, kínok között.

Azért annyira legyen már kreatív az ember, hogy pl. egy szigeten elkezd először ehető gyümölcsöt, gyökereket, madarakat, halat keresni, és nem a kutyájának ugrik neki barbár módon...

Első dolgom lenne tartós és biztonságos módszert találni az élelemszerzésre, és szerintem értelmes ember ezt teszi, nem a háziállatát zabálja fel.

Plusz alapból gyökérség a kérdés, mégis hogy mentenéd meg a családod pl. azzal, ha öten betoljátok a 4 kilós bichon havanese kutyát? 10 perccel tovább élnek vagy mi lenne ebben a megmentés?

2018. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Gyerekekkkel megetetném. Kár, hogy nincsenek. A hundista meg a gyerekét etetné meg a kutyával.
2018. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!