Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Normális vagy...

Miért van ez? Normális vagy mennyire ciki az ilyen?

Figyelt kérdés
Többször is előfordult velem, hogy egymásután többször is elnevetem magam ugyanazon a viccen, vagy vicces elszóláson, úgy hogy második alkalommal próbálom visszatartani. Fogalmam sincs miért van ez, bár nem szoktak másik megjegyzéseket tenni erre, de én kínosnak érzem, amikor egy perc múlva eszembe jut az előbbi elszólás és megint nevetek. Másoknál nem szoktam ilyent tapasztalni, csak én vagyok ilyen fura.
2018. dec. 30. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:

nem szoktak mások* megjegyzéseket tenni erre


elírás volt

2018. dec. 30. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó fej lehetsz, ne aggódj miatta :)

Nem ciki.

2018. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is sokszor előfordult. Nekem szóltak miatta hogy mi van velem. De volt hogy azt hitték későn esett le a poén.
2018. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!