Ez baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik percbe kedves vagyok az emberekkel a másik percbe full bunkó.Sokszor idegesít ,ha a közelemben van egy ember.

2019. jan. 4. 20:46
 1/4 anonim válasza:
64%
Hány éves vagy, mert a kamaszkorban az ilye viselkedésváltozás egyik pillanatról a másikra jellemző? Mindegy azt tanácsolom kicsit próbálj jobban uralkodni az érzelmeiden, ne zükkenj ki önmagadból. Nekem is volt hasonló korszakom és egy kis önkontrollal lehet irányítani az érzelmeket, gondolatokat.
2019. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek állsz szóba emberekkel! Kezeltesd magadat, tanulj meg alázatosnak is lenni, nem csak bunkónak lenni, egy idő után majd egyedül fogod találni magad, amilyen a modorod, és akkor még te fogsz csodálkozni!
2019. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj! Ha túl kedves vagy mindig, akkor az emberek hülyének néznek. Marha vicces tud lenni, próbáld ki.
2019. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez akkor volt jellemző, amikor 3 évvel ezelőtt magam alá zuhantam lelkileg. Nem untatlak a részleteivel, de a lényeg, hogy egyszer nagyon kedves voltam, aztán hirtelen, minden átmenet nélkül lettem flegma és ellenséges. Az emberek engem is zavartak, utáltam, ha valaki hazafelé úton hozzám csapódott, a cigiszünetben odajött hozzám.


Nekem az segített, hogy a lelkemben rendet tudtam tenni és össze tudtam magam szendni.

2019. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!