Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van akkor, ha érdekelnek...

Mi van akkor, ha érdekelnek dolgok, de nem foglalkozom velük? Vagy azt szeretném, hogy érdekeljen valami, de nem érdekel?

Figyelt kérdés
Ez mi?
2019. jan. 12. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy akkor mi van.
2019. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Először kérdezd meg magadtól, hogy miért nem foglalkozol azzal, ami érdekel. Mi ami gátol?

Másodjára kérdezd meg magadtól miért akarod, hogy bizonyos dolgok érdekeljenek. Valójában érdekelnének vagy csak magadra erőlteted, mert azt gondolod fontos valamiért?

A kérdéseidre csak kérdésekkel lehet válaszolni.

2019. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, ha én például azt szeretném, hogy majd valami olyan munkám legyen, amiben pl. állatokkal kell foglalkozni, akkor muszáj valamennyire érdekelnie ennek az adott dolognak.. Ezt hogy érjem el?
2019. jan. 13. 08:26
 4/5 anonim válasza:
Nem értelek.. Valóban érdekel az, hogy állatokkal foglalkozz? Ha nem, akkor ne erőltesd magadra. Ez nem így működik. Miért akarod egyáltalán elérni, hogy az állatokkal szeress foglalkozni? Egyébként az általános érdektelenséget okozhatja enyhe depresszió is. Lelkileg hogy szoktál lenni?
2019. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi kérdés, de velem is pont ez van... Amikor belegondolok, hogy na most olvasok erről-arról, vagy akármi, egyszerűen azon kapom magam, hogy nincs hozzá kedvem... soha... még ha itt meglátok olyan témákban kérdéseket, ami elvileg érdekel engem, meg sem nyitom... nem tudom mi van velem, régen sz*rrá olvastam magam olyan dolgokból, amik érdekeltek...
2020. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!