Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap bevettem 1mgx3 xanaxot...

Tegnap bevettem 1mgx3 xanaxot (ez volt a 2. alkalom de ott csak 1mgx 0,5et vettem be) és nem emlékszem a tegnapól semmire?! Tegnap bevettem 1mgx3 xanaxot (ez volt a 2. alkalom de ott csak 1mgx 0,5et vettem be) és nem emlékszem a tegnapól semmire?!

Figyelt kérdés
Most arra ébrettem, hogy tök kipihent vagyok, nagyon jól aludtam,. Viszont veszekedtem a barátommal és ma reggel visszaolvastam az üzeneteket és nem emlékszem rá, hogy én ilyeneket írtam volna. 7körül már bealudtam a gyógyszer miatt, általában csak hajnali 1-2 körül tudok elaludni, de a tegnapról miután bevettem a gyógyszert onnantól nem emlékszem semmire. Nem tudom, hogy ez lehetséges-e, most nagyon megvagyok ijedve. De még mindig olyan, mintha a gyógyszer hatása alatt állnék, mert iszonyatosan émelygek meg szédülök. Nem tudtam összefüggő mondatokat írni, úgy írtam mint aki be van rúgva. Kérlek segítsetek:(

2019. jan. 16. 07:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába raktam ki:(
2019. jan. 16. 07:46
 2/6 anonim ***** válasza:

En nem szednék belőle ennyit nagyon rossz lejönni rola hidd el tudom en mar csak ritkán szedek a 90 db os 1mg az pont egy évre volt elég már csak akkor veszek be 1et ha tudom hogy nem fogok tudni elaludni.

Kegyetlen függőséget okoznak ezek a xarok!

2019. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz hogy kiütött 3x 1mg az nem kevés masfél napra ki tud off olni szar egy érzés az biztos.

Ez az igazi NARKO !

2019. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig az 1mg meg sem éreztem (annyival kezdtem)
2019. jan. 16. 18:12
 5/6 A kérdező kommentje:
0,5* hülye vagyok
2019. jan. 16. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg minnél hamarabb leszokni róla, szép fokozatosan orvosi felügyelet mellett, mert az egyik legkárosabb pszichofarmakon, rengeteg mellékhatása van, borzasztó erős függőséget okoz, ha lecsökken a szervezetedben a szintje ami 5-6óra, akkor ideges leszel, agresszív, szorongani kezdesz és sóvárogsz utána, legalábbis ez az általános.


Maradandó károsodást okozhat a szervezetedben, főleg az agyadban, ha sokáig szeded.

Eltorzulhat a személyiséged, tönkrevágja a memóriád, depressziós lehetsz tőle, sőt még elmezavart, pszichózist is okozhaz...

Jobb helyeken már fel se írják, max. pár hétre.


Üdv, egy függő!;)


*Jelenleg 2mg van bennem és el sem álmosodtam, szóval nem érdemes ezzel a gyógyszerrel tartós kapcsolatot létesíteni.

márc. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!